Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Sikerült már valakinek az...

Sikerült már valakinek az éjszakai gondolati üzenetküldés?

Figyelt kérdés
Ha igen, hogy csináltátok és hányszor sikerült üzenni?
2014. júl. 9. 16:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Rendszeresen társalgok így egy barátommal. Módszer: tudatod álom közben magam elé képzelem a barátomat. Erre ott terem az álomavatárja és técselünk.
2014. júl. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*trécselünk
2014. júl. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Éji teleSMS? Nálunk már kiment a divatból. Itt álmokat töltögetünk le egymástól telepatorrenten.
2014. júl. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Mikor a férjem nem figyel oda, rendszeresen küldök szét üzeneteket a világba, de válasz még nem érkezett...
2014. júl. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én többször próbáltam már konfliktuskezelésre, ha valakivel élőszóban nem tudtam rendezni az ügyet.

Az agykontroll szerint be kell programozni, hogy akkor ébredj fel éjszaka, amikor az illető a legfogékonyabb a kommunikációra. Na, nekem ez nem sikerült, ha fel is ébredek, túl álmos vagyok az egészhez. Én úgy szokta, hogy vagy nagyon későn vagy korán reggel fogok hozzá, amikor úgysem alszom, de feltételezem, hogy az illető igen. Gondolatban beszélek hozzá, elmagyarázom az érveimet, elképzelem, hogy meggyőztem az álláspontomról. Persze nem állok le alfában "veszekedni", a hozzáállásom mindenképpen pozitív és megegyezésre törekvő. Amikor próbáltam, mindig sikerült. Nem érkezett konkrét verbális visszajelzés, de az illető viselkedése pozitív irányba változott velem szemben.

Sima üzenetküldésre nem próbáltam még, erre én is kíváncsi vagyok, milyen. Akik próbálták, egyértelműen kiderült, hogy az illető megkapta az üzenetet és vissza tudta mondani?

2014. júl. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló ez a módszer is jó ötletnek tűnik,főleg hogy nekem sem sikerül sokszor felébredni mikor kell, de volt olyanis hogy felébredtem és annyira nem voltam magamnál és erőm se volt,hogy aludtam tovább de másnap egész nap olyan fáradt voltam,hogy éreztem elájulok.
2014. júl. 31. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!