Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ismeritek-e Esther és Jerry...

Ismeritek-e Esther és Jerry Hicks könyveit, melyek állítólag egy Abraham nevezetű szellemlény tanításait foglalják össze?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a tanításokról?

2014. júl. 21. 14:39
 1/7 Lionkind ***** válasza:
91%

NAGYON JÓK! Olvastam mind a 3 könyvet. Salamon nevű bagoly a tanító és alapjában véve a vonzás törvényét meséli el mese formában. 20 éves fiú vagyok de 1 nap alatt kiolvastam a második könyvet. Minden korosztálynak ajánlom nagyon tanulságos és sok jó dolgot tanít.

Szép Napot!

2014. júl. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Lionkind ***** válasza:
100%
Ja és ha már ismered is a vonzás törvényét akkor is ajánlom mert sok más is van benne ami hasznodra lehet. Főleg ha van alap tudásod.
2014. júl. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, azok a gyerekkönyveik, de azokon kívül még sok könyvük van. És Esther a "valóságban" Abrahammel kommunikál, Salamon csak a gyerekkönyvek kitalált szereplője.
2014. júl. 21. 16:23
 4/7 Lionkind ***** válasza:
100%

Jaj bocs azt akkor nem olvastam, de lehet el fogom olvasni mert a gyerekkönyvek nagyon megtetszettek. Tudnál pár címet adni ami közül mazsolázhatok? :D

Köszi

2014. júl. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A bőség törvénye

A kapcsolatok törvénye

A vonzás törvénye

Az érzelmek megdöbbentő ereje

Belépés a vonzás örvényébe

Kérd és megadatik 2

Kérd és megadatik!

Új életet kezdhetsz! I.

Új életet kezdhetsz! II.


Ha adsz egy mail címet, át is küldhetem őket pdf-ben.

2014. júl. 21. 17:14
 6/7 anonim ***** válasza:
79%

Igen ismerem. Én a workshopjait hallgatom több-kevesebb rendszerességgel.


Érdekes, újszerű megközelítése az életnek, és jóleső érzés hallgatni.

2014. aug. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 RASH39 válasza:
2002óta gyűjtöm őket.Youtubeon is rendszeresen tesznek fel újeket.Aleghasznosabb tanítások amik idáig megjelentek.
2017. jan. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!