Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ez most akkor, hogy van?...

T_GaRami_a kérdése:

Ez most akkor, hogy van? (alfa, théta, stb. állapot)

Figyelt kérdés

Üdv. Nem igazán egy konkrét kérdésem lenne, hanem valamilyen segítségre, beszélgetésre, (akár privátban) tapasztalatokra van szükségem. Pár alkalommal próbáltam lemenni alfába. Olyan tapasztalataim vannak, mintha elzsibbadna a testem, ez jó?


Nővérem egyáltalán nem akar hinni nekem, pedig szerintem ebben semmi ezoterikus nincs. Talán az asztrál utazás már az. De mivel köze van az alvásparalízishez, ezért talán még abban sincs. Gúnyolódik rajtam, hogy telefonáljak az ezo tévébe, pedig azt utálom. Egyszerűen csak tapasztaltam dolgokat és ezért hiszek.


Hogy szoktátok/szoktad csinálni az asztrál utazást? Valóban lehetséges? Egyáltalán le tudsz menni odáig. Hiszel az ezoterikus marhaságokban, vagy az ezo tévében? (Ha igen bocsi, nem akartalak megbántani.) Tapasztalatokra, módszerekre is kíváncsi vagyok, mert van ez a visszaszámlálásos, hintás, létrás dolgok. Ezek, hogy működnek? Én csak a semmire gondolok, vagy visszaszámolok.


Csak megerősítésre vágyom, hogy ilyen van és nem egy ezos butaság. Nővérem teljesen letör. Pedig elkötelezettnek érzem magam (a gyakorlás iránt). Ha sikerülne az asztrál utazás, az valami csodálatos lenne...



2014. júl. 30. 01:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy van én sokszor átéltem már, én mondtam ezeket az állapotokat is, bár csak thétáig szoktak menni. Zsibbadás érzés pl alfában van, ha sikerül mélyebbre kerülnöd azt szinte mindig a képek megjelenése jelzi. Amúgy igen, vannak ilyen módszerek, de nekem pl egyik se müködött, csak az amit a másik kérdésednél leirtam, pedig elötte énis 1 évig gyakoroltam kb..

De nálad beválhat valamelyik módszer ez egyénfüggő, nem kell körbejárnod a deltát az asztrálutazáshoz, mert az nagyon nehéz, és tulajdonképpen éterutazásnak hivják.

Egyébként ha a növéred elitéli az ilyesmit akkor ne beszélj róla többet, semmi köze hozzá. Majd ha látod az asztrálsikon őt az majd érdekelni fogja, ott gyakran ilyen furcsán (de magyarul) beszélnek az emberek, de a gondolkodásunk is nagyon megváltozik, másvilági és magával ragadó (nehéz figyelni) és nehéz emlékezni különösen a szavakra, ha elvesztjük a fonalat, a tudatos figyelmet, az ellenörzést akkor kis részleteket már elfelejthetünk.

Gyakorolj ha érdekel a téma, mert elérhető és nem is olyan nagy cucc, az odaát ja az "ezoterikus" de nem fogsz belőle könnyen infót szerezni.

2014. júl. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mármint az alvásparalizist nem tudtam elérni "tanult módszerrel" még 1 óra alatt se, csak a théta állapotot értem el mindig és volt hogy elaludtam, pedig számoltam vagy zuhanásra koncentráltam. Nagyon ritkán ekkor is lett belöle alvásparalizis, de a sikeres, tudatos asztrálutazás csak 2 év alatt sikerült, utána már véletlenül is elöfordult, időnként mostanáig, de mostmár nem gyakorlom.
2014. júl. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Még az ilyenek is, hogy rezgésérzés, vagy lekicsinyülés, vagy lebegés érzés, vagy vibrálás ezek is csak alfa állapotok. Thétát mindig az elsö, foszlányos homályos kép jelzi, igyekezni kell ekkor nem meglepödni és tovább koncentrálni, az elsö kép mindig felkavar de megszokható. Thétába már le lehet menni néhány hónap gyakorlással, és azok a képek ugyan elmaradnak egy ilyen teljes élménytöl, de másvilági dolgokat mutatnak, sokminden történhet már ott is és hatásai fejlesztik az egyént is, a tudat megváltozik igy asztrális vetitést is lehet csinálni, valamilyen gyakorlattal.
2014. júl. 30. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
nézz körbe a neten ilyenek után, robert bruce-t ajánlom neki nagy gyakorlata van ezekben :)
2014. júl. 30. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, valóban sokat segítettél.
2014. júl. 30. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!