Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tényleg igaz az, hogy amit...

Tényleg igaz az, hogy amit bebeszélünk magunknak, vagy leírjuk, kiplakátoljuk, és minden nap látjuk és lassan elhisszük az megtörténik? Gondolok itt például A titok c. dokfilmre stb

Figyelt kérdés
2014. aug. 14. 18:51
1 2
 1/12 rajcziz ***** válasza:
100%
Ez azért nem így megy... hiába nézel te napi 24 órában finom ételek képeit, attól még előbb-utóbb éhen halsz. Ugyanúgy kell tenned a céljaid eléréséért, ezek módszerek csak segítenek; például nagyobb lesz a motivációd, könnyebben észreveszed az előtted álló lehetőségeket stb.
2014. aug. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nálam abszolút működik a vonzás törvénye. sokszor csak gondolok pl szituációkra, amiket szívem mélyén át szeretnék élni(nem kell nagy dolgokra gondolni pl egy találkozás olyannal akihez szeretnék közelebb kerülni) és előbb-utóbb bejön, pont úgy ahogy elképzeltem.
2014. aug. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Minden fejben dől el.
2014. aug. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem. Tenned kell érte.
2014. aug. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__reinkarnacio-es-karm..


A Titok c. filmben a már korábban bevonzásként ismert jelenség lett mgyarázva, mely a modern kvantumfizikai eredményeket öszegzi, annak a tudatosságra összegzett hatásaival.


Van az elhíresült úgynevezett kétréses kísérlet, melyet nem írok le, szerintem mindenki ismeri, a magyarázatott senkisem képes megadni anélkül, hogy a részecskék tudatát vagy a megfigyelő tudatát ne venné figyelembe ! Ezt tudományegyetmeken tanítjuk. Te ezt érted-e ??? fontosak a következményei a kvantumfizikának az életedre, a gondolataidra. Ha nem értenéd egy másikkérdésben vagy itt kifejtem, bár nem egyszerű felfogni !! Érdekel-e?


Következmények :


1 - Pont ez a lényeg, hogy egyébként azonos körülmények esetén is eltérő az eredmény, és pusztán attól függ, hogy megfigyeljük-e vagy sem!


Másként viselkednek a kvantumrészecskék ( foton,eletron, atomok, molekulák illetve amilyen kövér ma Schrödinger macskája)


2 - A megfigyelő tudatossága komoly szerepet játszik az eredmény tekintetében ! Ugyanis, ha megfigyelünk valamit akkor az részecskévé válik, ha viszont nem, akkor anyagtalan hullám. Ez nagyon fontos !


Ha megfigyeljük őket részecske, ha nem akkor hullám.


3 - Egy másik kevéssé ismert anomália, az hogy a pontszerűnek gondolt kvantumrészecske (elektron, foton, atomok) amikor két résen átmennek úgy hoznak létre hullámnyomot, hogy egyenként kilövés után, egyenként becsapódva tudniuk kell, hova érkezett az előző és ahhoz képest érkezik az ernyőre ő is. Különben nem lenne ez a hulláminterferencia nyom. Itt a lényeg, hogy az eddig materalista alapon elképzelt részecskéknek megjelenik a tudatuk !


Egyébként ezt tanítják fizikusoknak tudományegyetemeken. Benne van tankönyvekben is, ajánlott elméleti fizika könyvekben. Te is elolvashatod magyrul is, ha nem hiszed, le tudom írni ezt melyik oldalon hol találod meg !!


Ennek ellenére ezt kevesen hiszik, mert kevesen értik meg. http://www.youtube.com/watch?v=4M3druhbPU0


*


Akadhatnak valakik, akár zseniális fizikusok, akinek a kíváncsisága ezek után sem nyugszik meg ; Vajon miért van így mindez? Miféle mechanizmus áll e dolgok mögött?


Senkinek sem sikerült, semmiféle mechanizmust találnia a törvény mögött. Senki sem képes ezt a kétréses kísérletet sem jobban megmagyarázni, mint ahogyan magyarázatként felvázoltam az ímént. A tudat mint, új materalizmustól eltérő spirituális fogalmát kihagyva NEM LEHET MEGMAGYARÁZNI !!!!!


A kérdés az, hogy érdekel-e, miért került elő ennek az un. kvantum tudatnak a bevezetésének szükségszerűsége ? Érted-e mi a kísérlet fúrcsasága? érted-e miért nem lehet a tudat, mint új fogalom nélkül értelmezni eme kíséreletet ? Érted-e, azt hogy a kvantumrészecskék, miért nem a korábbi materialista tulajdonságokkal jellemezettként viselkednek ? Ha van érdeklődés és igény, szívesen levezetem matematikai apparátus nélkül PUSZTÁN LOGIKAI SZINTEN !!!!


ui: A kvantumfizika és a kísérlet csak egy materializmuson felüli, egy spirituális típusú tudat bevezetésével magyarázható

2014. aug. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hmm...érdekes teóriák. :) Bár ismerősömnek is bejött, (szó szerint bevonzotta, hogy teherbe essen), én is hiszek benne. De azt viszont nem tudom, az álmok mennyire jelentősek a gondolkodásban?! Tudnátok még ebben segíteni? Válaszaitokat utólag is nagyon köszönöm!
2014. aug. 14. 23:21
 7/12 anonim ***** válasza:

A Világegyetem - Mikroszkopikus univerzum


https://www.youtube.com/watch?v=8jpks9k1EdQ


akit érdekel ez előttem szóló által vázolt tudomány annak ez nagyon érdekes lesz ;)

2014. aug. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem simán én bebeszéltem magamnak hogy egy milliót fogok keresni és lám sikerült(nem poénként írom)igaz verejtékes munka és sok szenvedés volt eközben de sikerült.
2014. aug. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Amit bebeszélünk magunknak, vagy másoknak, azt bizony előbb-utóbb elhisszük.

"Ha valaki százszor hazudja ugyanazt, százegyedjére maga is elhiszi." [Goebbels]

2014. aug. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Tettek nélkül nem, de a figyelmedet rá tudod segíteni a lehetőségekre, amikkel aztán élhetsz. Nekem álláskeresésnél bejött.

Hiába beszéled be például magadnak, hogy megnyered a lottót, ha nem veszel szelvényt... :-)

2014. aug. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!