Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi a menete egy adott személy...

Mi a menete egy adott személy bevonzásának? Értelmes válaszokat várok!

Figyelt kérdés
Olvastam egy topikban, hogy több embernek sikerült bevonzania a kívánt személyt. Az érdekelne, hogy mi ennek a menete. Illetve, hogy egy általunk kiválasztott tárgyat, amit később szeretnénk átadni, meg lehet e úgymond "bűvölni" ?

2014. aug. 21. 13:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Ha az illető vérében sok a vas, akkor egy megfelelő méretű mágnessel bevonzhatod.
2014. aug. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Gyász vagy!!!
2014. aug. 21. 13:44
 3/15 anonim ***** válasza:
41%

Gyász nem gyász, qrvajót röhögtem az első kommentjén xDD

A kérdésedre válaszolva használd a vonzás törvényét vagy valami

2014. aug. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%
dehogy gyász, az első válasza teljesen reális. ha nincs mágnesed, keress rá a neten hogy lehet még, rengeteg helyen fent van
2014. aug. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
24%

Szimplán csak tereld magadra a figyelmet!

Adj neki jeleket ,hogy megtetszettél neki!


Ha ez nem megy jöhet a "ZS" terv: GINA!

2014. aug. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Az adott személy bevonzása: Valahányszor az illető látás-vonzáskörébe kerülsz, annyira pozitív vagy amennyire tudsz, egyenes tartás, magabiztosság, mosolyogva, kedves mindenkivel - hogy lássa h milyen helyes az az illető és jó volna elbeszélgetni vele. Utána pedig úgy alakítani a dolgokat, h legyen alkalmad beszélgetni vele. És persze minél jobb benyomást tenni rá, ne feledd, aki panaszkodik vagy depis, azzal a kutya nem akar utána szóba állni se.

Tárgy megbűvölése: Ez abban az esetben működik, ha az illetőben már erősen pozitív érzések alakulnak ki veled kapcsolatban, mert ha olyasvalakitől kap valamit aki sokat jelent számára, arra a tárgyra szeretettel fog gondolni. Nem az átadandó tárgyat kell megbűvölni, hanem az ajándékozandó személyt kell megbűvölni - Neked!

2014. aug. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=NGbnHjBC5dw


Ez választ adhat a kérdésedre, remélem segít, nekem is segített sokat. :)


,,Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképpen igazad van...''


Ha még több kérdésed van keress meg privátban! :)

2014. aug. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Aki ilyen elvarázsolt kérdéseket tesz fel az ne csodálkozzon a válaszokon :D Tárgyat bűvölni, ilyenekkel a 12 évesek szoktak játszani.


Az ember bevonzásának az a menete, hogy magadat fejleszted. Felveszed a megfelelő tulajdonságokat hogy vonzzó legyél mások számára.


Persze az is lehet, hogy a kedves kérdező valami olyat vár, hogy büvölj meg egy fuvolát, és ahogy belefujsz minden nő/férfi a lábánál hever.


#1 es válaszoló voltam. Ne legyünk ilyen merevek kérdező ;)

2014. aug. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%
Értelmetlen, buta kérdésre ne várj értelmes választ.
2014. aug. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Èn a vonzàs törvènyèt szoktam alkalmazi! Nagyon sok mindent bevonzottam eddig csak egy valamit nem, vagyis valakit! 4 ève próbàlkozom, de semmi! Engem is èrdekel valamilyen megoldàs!

Ja, ès nem kène butànak titulàlni a kèrdezöt, hiszen mindenki hisz valamiben! Ö èpp ebben hisz, de ha te nem akkor mi az èdes anyukàdat keresel itt ès mit írogatsz te ide!??????

2014. aug. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!