Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Sikerült már valakinek könyvbő...

Sikerült már valakinek könyvből megtanulni a villámolvasást közületek?

Figyelt kérdés
Én Lantos Mihály könyvéből próbálom megtanulni már régóta..de eddig még nem sikerült :( pedig mindent bele adok. Ez nekem most nagyon fontos lenne! Kérlek szépen írjatok ha valakinek van erről bármilyen tapasztalata! 14/l

2014. szept. 14. 17:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne, mert szemezek ezzel a könyvvel, de nem tudom, mennyire segít.
2014. szept. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én Paul R. Scheele könyvéből tanultam:)
2014. nov. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is egy ideig próbálkoztam megtanulni abból a könyvből a villámolvasást de rájöttem hogy nem nekem találták ki mert nem igazán megy,szerintem te se erőltesd nagyon mert csak bosszantani fog hogy nem sikerül,viszont ha rájöttél a trükkjére írj nekem bátran mert engem is érdekel;) 14/l
2015. jan. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én ezt az online kurzust kezdtem el pár hete. Nincs sok időm gyakorolni, és még a felénél járok csak, de már érzem a javulást:

www.udemy.com/superlearning-speed-reading-memory-techniques

2015. ápr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!