Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mit tegyek, ha a tudatalattim...

Mit tegyek, ha a tudatalattim keresztbe tesz mindig?

Figyelt kérdés

Szóval, az utóbbi időben - úgy egy év után - sikerült megtapasztalnom a tudatos álmodás csodáit, illetve egyéb fura megnyilvánulásait. Gondolok itt a bunkó, vállvonogató álomalakokra, akik jó nagy csalódást okoztak nekem.

Igen, számítottam arra, hogy nem igazán lesz elragadtatva a tudatalattim, hogy beleavatkozom a "dolgaiba", de vele együtt szerettem volna, és szeretném még mindig megoldani a problémáimat, régi rossz emlékek feldolgozását stb.

Egy ideje már normálisan aludni sem hagy (gondolom, hogy nehogy tudatos álmom legyen).

Veletek is volt már ilyen? Ti hogy kezeltétek?



2014. szept. 30. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Huu dejo neked hohy már ott tartasz

Mar egy éve probalkozok de csak nem jon az álom :(

Milyen technikát csinálsz?

Hány éves vagy?

2014. okt. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a WBTB-t szúrta el. Egy idő után bármikor ébresztettem magam, sosem keltem álomból.
2014. okt. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én is WBTB-zek, de az a baj, hogy mindig 10-20 perccel előbb ébredek fel, mint kellene. Így mennek el a napok, hetek... :(
2014. okt. 4. 08:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezzel kapcsolatban van egy másik technika: egy héten keresztül kelj minden nap 1 fél órával hamarabb, és ebben a fél órában csinálj minél több valóságtesztet. Egy hét után ne kelj fel hamarabb, és valószínűleg álmodban akkor fogsz RC-zni.
2014. okt. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom... ;)
2014. okt. 13. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!