Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Érdemes elmennem egyedül...

Érdemes elmennem egyedül agykontrollra? 18F

Figyelt kérdés

Nincs ismerősöm, aki eljönne velem, és nem is nagyon tudom, hogy mire számíthatok, csak azt, hogy rengetegen dicsérik. Aki megcsinálta, miben változott az élete? Milyen volt ott? Egyedül kell félnem valamitől? Mondjuk mikor párt kell választani a "gondolatolvasáshoz" (azt hiszem ekkor kell, vagy valami ilyesmi)? Kicsit félek egyedül, nem tudom, mi legyen.. Most lesz hétvégén..

Főképpen tanulás és memória miatt lenne, meg a stressz ellen szeretném. Tehát?


2014. nov. 12. 15:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Menj nyugodtan, sokan mennek egyedül, de ott már nem leszel egyedül.
2014. nov. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

hol lesz?

mert elmegyek veled ha akarod

ez ingyenes?

2014. nov. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
26.000.. :) Nyíregyháza. amúgy agykontroll honlapján is fent van.
2014. nov. 12. 17:12
 4/19 anonim ***** válasza:
Érdemes, én is egyedül végeztem el!
2014. nov. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Én a Lacién voltam kétszer, egyszer 10 évvel ezelőtt, egyszer meg tavaly nyáron a lányomat vittem el kísérőjeggyel (még nem volt 16 éves). Mindkét esetben azt láttam, hogy egyáltalán nem volt gond, ha valaki egyedül ment, az általad említett "gondolatolvasás" az utolsó napon délután van és amúgy sem lehetnél azzal, akivel mész (tehát ismered), idegent kell választanod. Annyira jó a hangulat, az emberek is teljesen nyitottak, ne izgulj nagyon jól fogod magad érezni. Azt sejtem, hogy nem a Lacinál leszel, mivel Ő a második hétvégét tartja most Bp-en, (egy ismerősöm ment rá), reméljük a másik oktató is ugyanolyan előadást tart, mert a Laciéról csak szuper magasságokban lehet beszélni :-) .

Mindenképpen menj, csak hasznodra válik!!!!

2014. nov. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes elvégezned a tanfolyamot, és nincsen jelentősége, hogy nem lesz ott ismerősöd.


Amire gondolhattál, amikor "gondolatolvasást" írtál, az egy "esettanulmány" nevű feladat, amit a négy napos tanfolyam 3. v. 4. napján csináltok párokban, és úgyis három különböző emberrel gyakorol mindenki egymás után.


Szerintem az első pár nap alatt valószínűleg úgyis összeismerkedsz egy kicsit szünetekben pár emberrel, aki szimpatikus neked, és csinálhatod majd velük ezt a feladatot, de ha nem, az sem baj. (A többség úgyis egyedül megy, nem ismerőssel.)


Én nagyon hasznosnak tartom ezt a tanfolyamot, sok mindenre tudom használni az ott tanultakat.


Nekem pár hónap alatt anyagilag is megtérült annak idején, nem beszélve az egyéb, pénzben nem mérhető hasznáról.

2014. nov. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Kifejtené kérem az, aki elvégezte, hogy milyen nem anyagi haszonra gondol? Tényleg könnyebb az élet? Könnyebben tanul? Stresszel sokat? Persze, ha nem gond.. :)
2014. nov. 12. 17:56
 8/19 anonim ***** válasza:
14%
Persze, hogy könnyebb az élet, meg könnyebb a tanulás, minden könnyebb, ha egyszer átmosták az ember agyát.
2014. nov. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
:D Te gondolom elvégezted, azért tudod, hogy átmossák.
2014. nov. 12. 18:02
 10/19 anonim ***** válasza:
menj csak, légy bátor beszélgess lányokkal. Igazán jó terep ;)
2014. nov. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!