Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Akik rendszeresen meditálnak...

Akik rendszeresen meditálnak azoknak, hogyan alakult ez ki? Annyira érzem, hogy minden nap kéne mégis ellustulok

Figyelt kérdés

Pedig kitartó vagyok egyébként, rengetegszer bizonyítottam magamnak, csak a meditációval valahogy kivételezek, pedig tudom, hogy mennyi jó hatása van, és mennyi dolgot lehet elérni vele


agykontrollt is végeztem, tisztába vagyok vele, hogy ebben a stresszes világban teljesen igénylem ezt


De hogyan, mégis, hogyan induljak neki annak, hogy én holnaptól kezdve napi fél órát legalább meditálok, ugyanis mindig vagy elkalandozok, vagy egyszerűen nincs kedvem, meg néha úgy érzem, hogy nem esik jól..és emiatt nem tudom hosszabb ideig csinálni


hogyan állhatnék neki úgy, hogy tényleg évekig csináljam?


21f



2014. nov. 21. 23:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha elkalandozol, az miért baj?
2014. nov. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem se sikerül..:/
2014. nov. 22. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Elég csak 10 perccel kezdeni.A légzésedre kell csak figyelni..

Egy honapon keresztül minden nap.A következõ hónapban

15 percet meditálj naponta.Aztán 20,25,30 .Szoktatni kell

magadat hozzá.

2014. nov. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Programozd be, hogy minden nap meditálsz.


De ha nagyon robot módjára csinálod és erőltetned kell, akkor jobb ha egy ideig pihenteted a témát és újrakezded később.

2014. nov. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szokáskontrollal programozd magadnak, hogy minden nap meditálsz :) Illetve ha van egy kis időd, amikor csak néznél ki a fejedből, töltsd el így. Nemrég végeztem csak el a tanfolyamot, épp ezért programozom még én is magamnak, hogy minden nap meditáljak. Nekem az esti mindennapos, azon kívül a metrón, villamoson, buszon is szoktam, illetve fürdéskor (ezt kifejezetten szeretem, mert a meleg víz még jobban ellazít).
2014. nov. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Olvasd el Sri Chinmoy Meditáció könyvét.

Alapjaiban fog megváltozni a hozzáállásod a jógához.

Az agykontrollos meditáció közel sem annyira hatékony. Én is azt csináltam sokáig, aztán rátaláltam erre meg Gunagriha (Sri Chinmoy tanítványa) meditációira, és egy új világ nyílt meg számomra.

Sokkal energikusabb és boldogabb vagyok. Plusz még csinálom Gunagriha Héthetes gyakorlatait (Sorsnavigátor könyvből), annak is része a meditáció.

[link]

2014. nov. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Bocs nem jógát akartam írni hanem meditációt, csak épp jóga tanfolyamokat néztem és bennem maradt. :)
2014. nov. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"csak a meditációval valahogy kivételezek, pedig tudom, hogy mennyi jó hatása van, és mennyi dolgot lehet elérni vele "


Kedves kérdező,


Van úgy hogy az ember tisztában van vele mi tesz neki jót, de mégsem teszi. Sokszor ragaszkodunk régi dolgokhoz, érezzük, hogy az önfejlesztés talán ezeket a dolgokat "elveszi". Már másképp fogunk szeretni? Nem lesz ugyanaz a hobbink?

2014. nov. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szokáskontroll :]
2014. dec. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!