Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Van olyan akinek bevált az...

Van olyan akinek bevált az agykontroll?

Figyelt kérdés

Nem régen halottam erről, nehezen hiszem el. Volt olyan akinek ez tényleg segített, ez a "magadba mondogatás"? Hogyan szántátok rá magatokat mert ugye először senki sem hiszi el (szerintem).


Ha tényleg volt olyan akinek segített legyen szíves írja le, hogy mennyit és mibe és mennyi idő alatt! Kort és nemet is lehet.

Köszi



2015. febr. 17. 20:18
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Még valami: Nem éreztétek magatokat szánalmasnak amikor ezt a módszert elkezdtétek? (Akár bevált akár nem.)
2015. febr. 17. 20:19
 2/22 anonim ***** válasza:

Mért éreznénk szánalmat?

Van akinek reménye van akinek kíváncsiság.

A lényeg, hogy a hasznunkra tudjuk fordítani.

2015. febr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
69%
Egy ugyan olyan mint a vallás. Van akinek ez segít, van akinek "Jézus Krisztus". Legalább is ezt elhiszik és ettől jobb lesz nekik. Én sajnos vagy nem sajnos túl realista vagyok, hogy ilyen hókuszpókuszokból motivációt merítsek.
2015. febr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Ez a módszer arról szól, hogy magadba mondogatod, hogy "pl. Erősebb leszek!, Erősebb leszek!" és tudat alatt erre "neveled" az agyadat, hogy erősebb legyél. Állítólag van akinek ez beválik. Én szánalmasnak hiszem, hogy más megcsinálja "csak úgy" én egyszerűen nem bírom és már a f**om ki van vele! (már bocsánat)
2015. febr. 17. 21:15
 5/22 anonim válasza:
Az agykontroll sok mindenre használható, de azért nem csodaszer. Én relaxálásra, ellazult pihenésre használom, arra tökéletes.
2015. febr. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
52%
Érdekelne, hogy ki bosszantott fel ennyire, hogy így utálod az agykontrollt?
2015. febr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
3. válaszolónak van igaza, ez olyan mint amikor valaki imádkozik, csak nincs hozzákötve valakihez, nincs megszemélyesítve.
2015. febr. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
53%

Ja ha azt hiszed, hogy mondogatásból áll csak, akkor soha sem lesz semmi belőle, érezni kell az energiát, be kell magadba beszélni.

Mit gondolsz amikor valaki templomba megy, ott nem ilyesmi történik ?

2015. febr. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Tök egyszerű, olvasd el az erről szóló sikertörténeteket könyvben, vagy az Alfajárók hírlevélben. Onnantól nem kérdés a kérdésed.
2015. febr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat! (szinte mind az volt) Akinek vannak tapasztalatai (tényleg) az legyen szíves írjon rám!
2015. febr. 19. 19:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!