Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Voltatok agykontroll tanfolyamon?

Gergo76467743 kérdése:

Voltatok agykontroll tanfolyamon?

Figyelt kérdés
Milyen hatása volt és miben változott meg az életetek a kurzus óta?

2015. ápr. 11. 21:28
 1/4 anonim ***** válasza:
62%

Engem gyerekkoromban küldött el anyukám egy kimondottan gyerekeknek tartott tanfolyamra. Úgy gondolta, hogy hasznos lenne, ha megtanulnám, hogyan tudok hatékonyabban tanulni, emlékezni, relaxálni, stb. Nagyon hasznos volt, és még inkább hasznomra vált, hogy még ilyen fiatalon részt vehettem rajta, mert teljesen beleépültek az alapelvek a mindennapjaimba, a gondolkodásomba. Noha meditálni, technikákat gyakorolni lusta vagyok már egy ideje, de így is rengeteget segít, mert a pozitív gondolkodás igencsak jól jön. Ha másért nem, azért, hogy ne érezzem szarul magam, ha nem muszáj. Vannak dolgok, amik teljesen automatikusak, például ha valami negatívat mondok magamban, akár másokról, reflexszerűen mondom magamban "töröl" és helyettesítem valami pozitívval. Például: "Jajj de undorítóan öltözött fel ez a nő"..."töröl"..."ő így érzi jól magát, neki ez tetszik. mindenki értékes és fontos ezen a világon"...

szóval lényeg a lényeg, hogy a legtöbb dolog annyira a személyiségem részévé vált, hogy már nem is tudatos. Szóval minél hamarabb, minél fiatalabb korban mész, annál jobb. Később már egyre nehezebb megváltoztatni berögzült hiedelmeket, gondolkodásmódot.

2015. ápr. 13. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Én voltam, nagyon jó, menj bátran ha van rá lehetőséged :)
2015. ápr. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én szívesen mennék,de félek az ilyenektől...
2015. máj. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, de 17 éves koromra mestere lettem ennek, és 100%osan boldog életet élek. Vagy írj nekem vagy menny el nyugodtan bár nem tudom hogyan tanítanak és milyen nagy hiányosságok vannak a kúrzusban.
2015. nov. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!