Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Van olyan, akinek sikerült...

Van olyan, akinek sikerült már befolyásolnia a szerelmi életét valahogy agykontrollal?

Figyelt kérdés
2015. jún. 20. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Igen. 20ezer forintomba fájt egy laza menet.
2015. jún. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Agykontrollal magadat befolyásolhatod, másokat nem.
2015. jún. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Missi_Key ***** válasza:

ha sokáig mondogatod hogy nem szereted akkor előbb utóbb kiszeretsz belőle...

ha szerelmi kötésre gondolsz..az elég rosszul is elsülhet.

2015. jún. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
26%
Bárkit befolyásolható, csak el kell hitetni, hogy ő irányít, és rávezetni arra, amit te akarsz. Ehhez természetesen több kell, mint szimpla agykontroll, ezzel születni kell.
2015. jún. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha a szerelmi életeddel kapcsolatban benned van a probléma, akkor sikerülhet befolyásolni. Pl félénk vagy, vagy ilyesmi.

Ugyanis magadat tudod csak befolyásolni, de a szerelmi életed nem csak másokon múlik hanem magadon is.

2015. júl. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, kábé két éve sikerült bevonzanom azt a férfit az életembe, akire mindig is vágytam.Pontosan olyan volt, mint akit szerettem volna, akiről a listámat is írtam.Csak egyet nem "kértem", azt, ami a legfontosabb lett volna.Hogy ő is álljon készen a múlt lezárására és egy új kapcsolatra.

Elengedtem, de nagyon nehéz volt.

2015. nov. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!