Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Az normális hogy egy hete...

Az normális hogy egy hete ugyanazt álmodom? Már ott tartok hogy nem tudok elaludni mert tudom hogy ugyan azt a hülyeséget fogom álmodni. Eddig csak filmekben láttam ilyesmit így hogy valóban megtörténik velem elég para.

Figyelt kérdés

2015. júl. 28. 01:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit álmodsz?
2015. júl. 28. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen,valamit nagyon meg akar veled értetni a tudat alattid üzen neked.Nézd meg az álmoskönyvben mit jelentenek azok a dolgok amikről álmodtál,tárgyak történések,cselekvések első körben ez is egy nyom lehet,kicsit figyelj befelé nem potyára álmodod ugyanazt mindig.
2015. júl. 28. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen ugyanazt?Nem változtatsz rajta, csak kiváncsíságból mert nekem is volt visszatérő álmom de tudatosan változtattam benne dolgokon és azóta nem jött vissza :)
2015. júl. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valamit üzed az álmod, valami meg kell oldanod ahhoz, hogy abbamaradjon.

Mit álmodsz, azt nem írtad le.

2015. júl. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Gyerekkoromban évekig ugyanazt álmodtam minden éjjel, hogy a szomszéd kutyája kerget, de mielőtt megharapott volna, mindig felébredtem. Úgy szűnt meg az álom, hogy egyszer sikerült elkapnia. :) Mivel ez ezotéria kategória, szeretném ha valaki megfejtené! :D Cujo-t nem láttam gyerekként, mielőtt még erre jutnátok!

Szar volt! Borzasztóan idegesítő, gyerekként viszont félelmetes volt. Szóval nem tudom, hogy normális-e vagy sem, ha Amerikába születtem volna, akkor a szüleim biztos gyermekpszichológushoz visznek, de mivel Mo-ra születtem, így szimplán elmúlt ez az időszak, megszűnt magától. Semmi lelki sérülést nem szereztem ebből, a kutyákat kedvelem, sosem félek tőlük, még az utcán kóborlótól sem, szóval nem regénybe illő a sztori. Ezzel csak azt akartam elmondani, hogy nem vagy ezzel egyedül, s hogy megfog szűnni, nem fog örökké tartani. Ha már felnőtt vagy, meglehet próbálni magnézium+b6 vitamint, egyéb esetben hagyd elmúlni, s ne stresszelj rajta. (Könnyű mondani... :D )

2015. júl. 28. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kaphatok én is a cuccból?:d
2015. júl. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy a légköri zavarok, a klíma felborulása okozhat hosszabban tartó alvászavarokat esetedben. Frontérzékeny lehetsz. Számomra nem ismeretlen a problémád...


Én is alvászavarban szenvedek - kicsit hosszabb ideje, mint egy hét, de nem minden éjjel. (Elhúzódó gyászmunka, hétköznapi problémák tornyosulása, stb.)


Ui: Fel a fejjel! Minden nehézségből van kiút! :)


Üdv: 41/N

2015. aug. 5. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!