Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért nem akar beszélni velem...

Miért nem akar beszélni velem a tudatalattim?

Figyelt kérdés

Több helyen is olvastam,hogy a tudatos álmodással beszélhetünk a tudatalattinkkal és érdekes dolgokat élhetünk át(régi emlékek,segíthet megérteni valamit ami miatt nincs sínen az életünk stb).Egy ideje próbálkozok a tudatos álommal és heti pár alkalommal össze szokott jönni.


Az éjjel tudatos álmom során találkoztam egy álombeli karakterrel(Egy fiatalabb csaj volt az).Mondtam neki,hogy tudom,hogy ez csak egy álom,és szeretnék beszélgetni a tudatalattimmal.A csaj elkezdett nevetni és azt mondta,ha ezért jöttem akkor Ő már megy is és ezzel elindult az ajtó fele(a lakásom volt a helyszín).Kicsit idegesen utána szóltam és látván hogy csak megy tovább megfogtam a vállát és magam felé fordítottam a csajt.Amit ekkor láttam már teljesen lesokkolt.A szemei megváltoztak és nagyobbak lettek,valami furcsa dolog látszott bennük,a száján egy elég őrült vigyor alakult ki és az arcáról leolvasható volt,hogy nagyon haragos lett.Ezen a ponton már hátráltam volna,de teljesen le voltam fagyva,nem bírtam mozdulni sem.Megváltozott hangon(sokkal mélyebb lett) elkezdte mondani hogy:"Mond utánam!Nem akarok beszélni a tudatalattimmal!".A számon egy hangot sem tudtam kinyögni.Nézett pár másodpercig majd elővett egy kést és éreztem ahogy szépen lassan belém szúrja.Felébredtem,teljesen le voltam izzadva és más álmaimmal ellentétben ennek minden részlete tisztán ott volt a fejemben.Folyamatosan az pörgött bennem amit mondott és nem tudtam visszaaludni már(reggel 6 óra volt).


Miért nem szeretne a tudatalattim kapcsolatba lépni velem?Próbálkoztatok hasonló dologgal?


2015. aug. 4. 12:09
1 2 3
 1/21 Legoman ***** válasza:
100%

Csak rossz álomalakot fogtál ki.

Próbálkozz másikkal.

A te álmod, te agyad, te teremtetted azt a nőt is. Minden, amit ott látsz az belőled van, a te érzelmeidből.

A tudatalattid valójában te vagy. Ezt ne felejtsd el.

Nem kell engedély ahhoz, hogy beszélj magaddal álmodban.

Egyébként az álomalakok nem tudják, hogy ők egy álomban vannak, így hülyének néznek, mikor ilyet mondasz nekik, de vannak olyanok is, akik tudják (ritkábban fordul elő, de van sok, csak meg kell találni őket), hogy ez egy álom. Némelyik még segíteni is hajlandó neked. :)

Ne félj attól a nőtől, mert semmit nem csinálhat veled, hanem csak te csinálhatsz vele akármit, akár el is pusztíthatod, vagy cellába zárhatod stb.

A te agyad, te elméd!

2015. aug. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
33%
Vegyel a madarasteszkoban egy tudatalatti forditot.
2015. aug. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
19%
Azért,mert több esze van,mint neked!Tudja,hogy nem létezik.
2015. aug. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

"Azért,mert több esze van,mint neked!Tudja,hogy nem létezik."


Ismerek még valamit ami nem létezi,mégis emberek százezreit vezetik félre a nevében.

2015. aug. 4. 14:05
 5/21 anonim válasza:
Mire/kire gondolsz? Istenre? Istenben nem hiszel, de a tudatallatiban igen?
2015. aug. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem nagyon látok összefüggést Isten és a tudatalatti létezése között.Az egyik dolgot a mai napig nem tudták bizonyítani,a másik meg tudományos tény.
2015. aug. 4. 15:07
 7/21 süt ***** válasza:

Jose Silva : AGYKONTROLL

Olvasd el és beszélhetsz vele !

2015. aug. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
Nem hiszel Istenben.Oké,de akkor hagyjuk a kérdésedet,mert a "tudatalatti" mégha létezik is nem élőlény,nem tudsz vele kommunikálni.Megmondom őszintén a leírást el sem olvastam,én a kérdésre válaszoltam.
2015. aug. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Ozmium42 ***** válasza:

Ezotéria in action: amit ma tudattalanak hívnak, azt régen tudatalattinak hívtak, de elvetették ezt a nevezéket, mert nem találó az "alatti" jelző. Az ezotéria azonban megtartotta ezt a szót, és feltöltötte a szokásos ostobasággal.


Kérdező: ha tudnál beszélni a tudattalanoddal, akkor nem lenne tudattalan. Nem tudsz vele beszélni, mert nem ez a funkciója. A tudattalanod ébren is folyamatosan közli a tudatoddal, amit közölni akar.

2015. aug. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
9%
valami olyan titok van a tudatalattid mélyén, amit tudatosan nem tudnál elviselni és ettől próbál megóvni. ha elmondja, vagy akár csak kikotyogja neked, az ártani fog neked. a leirtakból kifolyólag nagyon. sokkal jobban mintha késsel valaki leszúrna. végső soron csak saját magát védi, mert ha elpusztulsz, akkor ő is.
2015. aug. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!