Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » 16 éves vagyok, és nem birok...

16 éves vagyok, és nem birok figyelni arra, amit tanulok. Mindig elvonja valami a figyelmemet. Jó tanuló vagyok, de nem birok bemagolni pl.2oldal évszámot. Hallottam az agykontrollról. Ez nem káros?

Figyelt kérdés
2008. szept. 7. 14:41
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Nem káros, de szerintem neked figyelemzavarod van... Az agykontroll sem old meg mindent. Orvos tesztelheti, hogy van-e figyelemzavarod, és ha szükséges, kapsz gyógyszert. Nekem is van.
2008. szept. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
91%
Kicsit én is így vagyok, de mivel jók a jegyeim, senki nem hiszi el, mennyire nehéz nekem odafigyelni, és mivel elég gyorsan kapcsolok, a tanárnak az se tűnik fel, ha 20 perce gyakorlatilag nem is hallom mit mond! Én azzal nyugtatom magam, hogy ez csak lustaság, nincs komoly bajom, és addig nem állok fel az asztaltól, amíg be nem magolom a két oldal évszámot. Ha kitalálsz jobbat írd meg! :)
2008. szept. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugyan ez velem is a helyzet, de sztem az én bajom az, hogy nem nagyon érdekel az anyag... Képes vagyok órákig egy könyv fölött görnyedni, és bámulni ki a fejemből.(egy kicsit álmodozó típus vagyok) Nem is értem, miért jók a jegyeim. Most is föci tanulás helyett netezek!:D Pedig kb. 5 perce kezdtem el.

Nálam az vált be, hogy(lehet hogy furán hangzik) de a fürdőszobában tanulok!:) Nem tom, ott valahogy jobban oda tudok figyelni mert semmi se vonja el a figyelmem. És az is jó, ha kényelmetlenül ülsz :D Meg ha egy kicsit fázol. Nah akkor az biztos nem fordul elő veled, hogy elalszol!:) (már előfordult velem)

2010. máj. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A váltó is megteszi.
2010. jún. 18. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó előttinek üzenem, hogy írtam ezerrel a matekot, de sehogy se akart sikerülni. Egyszer csak ki kellett mennem, és vittem magammal a könyvet. Pikk-pakk meglett!
2011. jan. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem
2023. szept. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!