Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Segitenetek meg magyarazni ezt?

Segitenetek meg magyarazni ezt?

Figyelt kérdés
Tortent ma de,maskor is mar elo fordult mar. Egy delelott lefekudtem pihenni mikor,fel alomban hirtelen el zsibatt mindenem nagyon eros bizsergest ereztem,es ugy ereztem lebegnek. Ekkor tortent hogy lattam egy kislanyt es egy kisfiut ( kastely szerusegben tortent mind ez) a kislany azt mondta a fiunak hogy,, az igerted soha nem fogsz el hagyni es szeretni fogsz de, te meg is el hagytal,, majd mikor fel ebredtem a szivem gyorsan vert en meg kicsit konyeztem hogy milyen rossz erzes ez. De minden olyan valosaghu volt. Bocsi a helyes irasert telorol irtam.

2015. aug. 29. 17:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ez eredekes, volt! habar szerintem ennek sok koze, nincs az agykontrol hoz. De lehet az elezo, eleted láttad vagy az iker langod, at. Erdemes lenne szak emberhez, fordulni. Remelem segitetem,.
2015. aug. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a kulturaltan meg fogalmazott valaszt.
2015. aug. 29. 18:09
 3/13 anonim ***** válasza:
44%

A pokol ilyen hely. Ez az érzés még csak a kezdet. Sokan azt hiszik, hogy égnek az emberek a lecsóban.

Pedig a hideg, keserű, maró űr, az árulás, magány, veszteség érzése vár ott. Sokkal erősebben. Benne van alevegőben és átjárja a csontokat. Lemarja mindazt, ami szép, vagy kedves.

2015. aug. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
3. te mar jartal a pokolban és, ezt onan tudod,?
2015. aug. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
2. Valaszolo. Kerlek erthetoen. Amugy koszonom az eddigi valaszokat.
2015. aug. 29. 18:20
 6/13 anonim ***** válasza:
36%
Ami késik nem múlik. Ami elmúlt, már elkésett.
2015. aug. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Lucifer-666 ne ilyezges minket. :D
2015. aug. 29. 18:24
 8/13 anonim ***** válasza:

mongyuk aki az eletben is maganyos akkor annak, a pokolban sem lessz tul valtozatos ezek,. alapjan

kezdem aszt erezni hogy, mindenkepen kibasszas az egesz ceco?

2015. aug. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Elmondok egy titkot. A pokol nem létezik. Neked pedig azt kívánom szívből, hogy szép életed legyen. Ami szépet én kapnék, kapjad te.
2015. aug. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

:))) <3 (:

nem tudom mejikunknek irtad, de kedves ez toled. habar mar lehet jo tul adagolast kaptam mert, vagy egy hete nem tortent semi carsag Xd

En remelem mindenkivel csak jo dolgok fognak tortenni, es boldog lessznek!

2015. aug. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!