Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Miért nem tart már agykontroll...

Miért nem tart már agykontroll tanfolyamot és ultra tanfolyamot sem Dr. Domján László?

Figyelt kérdés
Ebben az évben egyetlen tanfolyamot sem tartott.

2015. szept. 3. 16:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mások tartottak?
2015. szept. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Az Agykontroll Kft honlapja szerint az összes többi magyar oktató folyamatosan tartja a tanfolyamokat. Az továbbképző ultra szemináriumot azonban csak Dr. Domján László tartotta, de most már testvére Domján Andrea oktatja.
2015. szept. 3. 16:31
 3/19 anonim ***** válasza:
Biztosan van oka!
2015. szept. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
14%
Esetleg megszólalt a lelkiismerete és ezentúl tisztességes munkából akar megélni, nem emberek átveréséből. Tudom, szép álom.
2015. szept. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Én végeztem tanfolyamot, igaz sok éve, és a bátyánál, de egyáltalán nem éreztem magam átverve. Pozitív tapasztaltaim vannak, nekem is, és minden ismerősömnek aki elvégezte a tanfolyamot. Pedig sok ismerösöm elvégezte és mindegyik pozitív tapasztalatokkal rendelkezik. Ha valaki megtanul ebbe a felpörgetett világba relaxálni, az csak hasznos dolog.
2015. szept. 3. 19:08
 6/19 anonim ***** válasza:
9%
Eléggé túlképzett ember lehetsz, ha a pihenéshez is már tanfolyam kell...
2015. szept. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Szerintem neked fogalmad nincs erről az egészről, úgy hogy nyugodtan befejezhetjük ezt a párbeszédet.
2015. szept. 3. 20:04
 8/19 anonim ***** válasza:
7%
Pontosan tudom mi az, ezért tartom nevetséges szemfényvesztésnek, a benne hívőket pedig hülyének.
2015. szept. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Duenna ***** válasza:
92%

8-as!

Te vagy a hülye, mert halvány lila gőzöd nincs, miről van szó! És még azt a fáradtságot sem veszed, hogy tanulmányozd! akkor miről akarsz ítéletet mondani, ha fogalmad sincs a témáról? tehát ebben az esetben nemcsak hülye vagy, de ostoba is!

2015. szept. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudod, mi az, sőt fingod sincs róla, ha azt histlzed, sima meditáció, meg hogy pihenésre kell használni...
2015. szept. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!