Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Telepátia lenne?

Telepátia lenne?

Figyelt kérdés
Igaz h az ikertesok képesek megérezni hogy valami történt a másikkal?( messze egymástól,2-t különböző helyről) Ez hogy lehet? Van itt olyan akinek van ikertesoja? Tapasztaltatok már ilyet?

2015. okt. 31. 17:21
1 2
 1/11 Fish1 ***** válasza:
Nem csak az ikertestvérek, hanem azok is, akik nagyon közeli kapcsolatban vannak valakivel. Pl. egy normális anya-gyerek kapcsolat is ilyen.
2015. okt. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De ez hogy lehet? Mi módon történik ez?
2015. okt. 31. 17:34
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyelőre nem tudják a magyarázatot, de még háziállat-gazdája esetén is működik a dolog egyes kísérletek szerint (pl. az állat megérzi, hogy nemsokára hazaér a gazdája, pedig kiszámíthatatlan, szokatlan időpontokban történik szándékosan a kísérlet kedvéért).
2015. okt. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az ember elektromágneses sugarakat bocsát ki létezése során, Az agyban kis magnetit ásványokat is találtak. Olyan ez mint amikor felhívsz vkit telefonon, lélekben és sokszor tudat alatt ha közeli a lelki kapocs.
2015. okt. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Fish1 ***** válasza:

Ha azt veszed, mindenki mindenkivel kapcsolatban áll, mert minden ember az egység része.

Nekem pl. az történik meg sokszor, hogy valakire gondolok, hogy meg kellene keresnem, hogy mi van vele, aztán pl. mégse írok neki, mert halasztgatom, vagy abban a pillanatban nincs kedvem írni neki, aztán 1-2 nap múlva megkeres az ember anélkül, hogy bármit is szóltam volna neki. Olyan emberrel is előfordult, akivel 2 éve egyáltalán semmi kapcsolatom nem volt. Az esetek száma szerintem meghaladja a véletlent.

Vagy olyan is van, hogy valaki beszél valamiről, megjelenik egy gondolat a fejemben, majd 1-2 perc múlva elkezd erről beszélni.

2015. okt. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Ha azt veszed, mindenki mindenkivel kapcsolatban áll, mert minden ember az egység része."


A háziállatos (ne haszonállatot értsünk ez alatt) kísérlet alapján ez valószínűleg az emberrel kapcsolatba kerülő intelligensebb állatokkal is működhet.


Sőt, szintén egy kísérlet alapján következtetnek arra, hogy a növények is képesek figyelmeztetni egymást, ha veszélyt éreznek, mert ugyanazt az ellenanyagot kezdi termelni az elzárt, így a forrást elvileg nem észlelő növény is, mint a veszélynek kitett "társa".


És ismert a majmos megfigyelés is, miszerint a különböző szigeten élő, tehát egymással nem érintkező japán makákóknál hirtelen nagyon egyszerre kezdtek feltűnni egyforma élelemtisztítási eljárások.


Ebből arra következtetek, hogy minden kapcsolatban van mindennel.


"olyan is van, hogy valaki beszél valamiről, megjelenik egy gondolat a fejemben, majd 1-2 perc múlva elkezd erről beszélni."


Dettó. :) Néha meg még hamarabb. Az is nagyon érdekes, amikor egyszerre szólalok meg valakivel egy témáról, és ugyanúgy kezdjük el a mondatot, ütem, szórend stimmel.

2015. okt. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Fish1 ***** válasza:

#6: Igen, a majmos dologról én is hallottam. Múltkor meg egy ember mondott nekem egy érdekes dolgot. Van valakije, aki a találmányi hivatalban dolgozik, és ő ellenőrzi azt, hogy a benyújtott találmány létezik-e már, vagy sem. És az ő tapasztalatai alapján, van amikor valaki bead valamit, ami még nem létezik, majd az azt követő 1-2 hétben még érkezik 4-5x ugyanaz a találmány, más emberektől. Ez is szerintem az lehet, hogy a kollektív tudatból lehívja az infot, mert ott már megjelent az.


A háziállatokkal kapcsolatban: van egy kutyám és szoktam figyelni a viselkedését. Amikor éppen bent van a lakásban, valahol a közelemben és úgy határozok, hogy kimegyek az udvarra, akkor ő ezt tudja, anélkül, hogy bármit mondtam volna neki, vagy megmozdultam volna. Érdekes.


Növényekkel kapcsolatban valami olyasmit olvastam, hogy valami műszert kapcsoltak a növényekre (EEG-t, vagy valami hasonló ketyerét, erre nem emlékszem pontosan), és emberek mászkáltak a növények körül. Majd egy ember odament az egyik növényhez és meghúzgálta a levelét, ekkor a műszer jelzett. Következő alkalommal már akkor jelzett a műszer, amikor a tépkedős ember a növény közelébe ment.


Egyszer a távoli jövőben röhögni fogunk azon, hogy a mai korban telefont meg hasonló ketyeréket használtunk a kapcsolattartásra a telepátia helyett :)

2015. okt. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"Egyszer a távoli jövőben röhögni fogunk azon, hogy a mai korban telefont meg hasonló ketyeréket használtunk a kapcsolattartásra a telepátia helyett :)"


Csak éljük meg azt a kort ;)

2015. okt. 31. 21:25
 9/11 A kérdező kommentje:
Na ezentúl a növényeket se fogom tépkedni, mert tényleg fáj nekik. A végén megesznek ha meglatnak xd
2015. okt. 31. 21:28
 10/11 Fish1 ***** válasza:

A távoli jövő vmelyik következő életünk lesz :)

Olvastam a regresszió mellett progresszióról is. Vagyis hipnózisban következő életbe visznek. (Kiindulva abból, hogy idő csak ezen a síkon létezik, amúgy minden egy időben történik. Olyan ez, mint egy előre megírt CD lemez.) Volt aki előrement a 2200-2300-as évekig és ott már telepátia volt meg vagy 200-300 éves életkorok. Érdekes dolog.


Hát a Vénusz légycsapója lehet, hogy megkóstolna :)

2015. okt. 31. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!