Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Segít, ha egy enyhe nyugtatóva...

Segít, ha egy enyhe nyugtatóval próbálok ráhangolódni a Vonzás Törvényére?

Figyelt kérdés
Nem tudtam jobban megfogalmazni a kérdést, de arra gondolok, hogy sajnos a munka, az egyetem és egy nem várt szakítás miatt nagyon sok a negatív gondolatom, rossz a közérzetem, ideges vagyok, gyomoridegem van. Így nem tudok pozitív lenni. Segít, ha Wörishofener Nervenpflege- t szedek, hogy nyugodtabb legyek? Vagy mivel csak a tübeteket enyhíti, így nem segíti elő a pozitív gondolatokat az, hogy ezáltal nyugszom meg?
2015. nov. 9. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Az utóbbi. A tüneteket enyhíti, a valódi ellazulást nem éri el. Azt magadnak kell elérned, függetlenül a nyugtatótól. Nyugtatóval sem lesz könnyebb hangolódnod, mert amint elmélyedsz, a nyugtató hatása érvényét veszti, és a feszültséget érezni fogod. Tapasztalatból mondom. A ráhangolódás előtt előbb meg kell tanulnod rövidebb időre feloldani a feszültséget.
2015. nov. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nem javaslom. Inkább valami olyat kell keresni, ami ellazìt. De az önmarcangolásnál az is jobb. Bár szerintem csak fáradt leszel és a problémán nem segít.

Ha vannak barátaid velük töltsd az időt, ha nincs akkor meg egy jö hobbit kell keresni.

Az uszodában az a jó, hogy lehet mozogni, aludni, szaunázni. Persze vannak ennél izgalmasabb témák is. Kinek a pap, kinek a papné:)

2015. nov. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Persze, vannak barátaim, csak a tanulás miatt most nem tudok velük találkozni, illetve sportolni sem sajnos :( Ezért akarom most így oldani a feszültséget kicsit.
2015. nov. 9. 13:39
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Én már egy csomó nyugtatott be vettem és megittam 2 liter ká-ká-ká-vét, és azóta vonzom a törvényeket egyfolytában. Béke és nyugalom van a szívemben. Ellazulok -, s ellazulok -, s ellazulok... várj valami van a homlokodon. Mindjárt leszedem... [link]
2015. nov. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
inkabb meditalj.
2015. nov. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Ha mindenképp nyugtatás kell, van egy kellemetlen ízű, de kifejezetten hatékony nyugtató teakeverék. Nagyjából egy szem 1mg-os rivotrilnak felel meg(hatás alapján).

Arányok szerint: komló virágzat 3, citromfű herba 3, kamilla virágzat 1, borsmenta herba 1(ha gyomorideged van, akkor akár 2), levendula 1.

Ezeket külön megveszed, és arányok szerint így összekevered. A pozitív gondolkodást ez sem segíti elő. Viszont nincsenek olyan mellékhatásai, mint a nyugtatóknak. 2 teáskanál keveréket leforrázol 1 dl vízzel, és 5-10 percig állni hagyod, leszűröd, és megiszod. Utána úgy fél óra, míg erősebben hatni kezd. Viszont nem szabad folyamatosan használni, csak amikor szükséges az ellazulás. Kúraszerűen napi 2-3 alkalommal egy csésze, ezt legfeljebb 2 hétig. Utána egy hét szünet minimum. Máskülönben ott tartasz, mintha gyógyszert szedtél volna. Ha csak alkalomszerűen, heti néhányszor használod, akkor nem kell heteket kihagyni, csak a mindennapos kúra során.

2015. nov. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Fish1 ***** válasza:
76%

Nem, a nyugtató nem segít a megoldásban. Csak tüneti kezelés. A lelki problémádat csak te magad tudod megoldani, nem egy pirula. Mérlegeld a helyzetedet: mi az, ami zavar a munkában vagy tanulásban? Hogyan tudnál ezen változtatni?

A szakítással kapcsolatban pedig azon elmélkedj, hogy mi az, amit te rontottál el, mi az, amit a másik, milyen negatív tettednek milyen következménye volt, és a jövőben mit csinálnál máshogy. Mit tanultál a helyzetből?

Ezek majd segítenek túllépni és tisztábban látni.

2015. nov. 10. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

# 3

szerintem a tanulás szinte mindenkit kikészít, nem kell rossz közérzetről beszélni:)) gondolj arra, hogy vizsgák után biztosan sokkal jobban leszel, talán még akkor is, ha nem mindegyik sikerülhet..

a pozitív gondolodás kapcsán azt gondolom, hogy azt egy elég egyszerű dolog, de nem úgy kell felfogni, hogy pozitív dolgokat hazudsz be magadnak! pl. a szakítás kapcsán nem kell olyasmit gondolnod, hogy a voltbarátod valójában veled akar lenni, viszont arra sem kell gondolnod, hogy neked vele kéne lenned, vagy hogy ne lenne akkora szerencséd, hogy jobbat, számodra méltányosabbat találj nála!:D

na meg az is sokat segít, hogy ne úszkáljak a saját problémáimban, és önmarcangolásaimban, ha belátom, hogy másoknak is vannak bajai, másokat is úgyanúgy elhagynak, küszködnek a munkával vagy a tanulással, szóval ez nem valami végpont. gondolj arra, hogy biztos a munkáltatód is volt már válságos helyzetben, vagy a voltbarátoddal is szakítottak már.

2015. nov. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!