Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Theta hangok alvashoz es...

Ktk312 kérdése:

Theta hangok alvashoz es meditaciohoz?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs fejhallgatom igy felvetul a kerdes erdemes-e hallgatni ezeket a hangokat mondjuk telefonrol.
2015. nov. 12. 17:00
 1/7 Legoman ***** válasza:

Próbáld meg, de szerintem érdemes.

Vagy, ha megteheted, akkor írd ki cd-re és tedd be a lejátszóba, akár a számítógépébe is.

2015. nov. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én csak ajánlani tudom, nagyon kellemes gondolatokat kelt az emberben. Én szinte minden este ilyesmi "zenékre" és relaxációs zenékre, dolgokra alszom el és nagyon jól esik. Youtube-ról hallgatom telefonon.
2015. nov. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Erdekes. Nekem eddig veszekedes es halal volt az almomban ezekre a hangokra :D

Lelottem Jezust aki rogton feltamadt xdd es a legviccesebb az egeszben h nala volt mozes botja is amivel padlas ajtokat nyitogatott :D

2015. nov. 12. 20:29
 4/7 anonim válasza:

Hú, beteg egy álom:

Engem teljes nyugodtsággal tölt el, ha hallgatom.

2015. nov. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fish1 ***** válasza:
Szerintem fejhallgatóval jobb, mert a telefon külső hangszórója pl. a basszushangokat nem adja vissza jól. Így torzul az egész és nem biztos, hogy olyan hatást érsz el, mint kellene. Az ilyen zenéknél ajánlani is szokták, hogy fejhallgatót használj (lehetőleg jobb minőségűt, szóval ne a piaci 500Ft-ost, mert az is úgy szól, mint a Szokol rádió. Én a Sonyhoz 3ezerért vettem és teljesen jól szól, szóval nem arra gondolok, hogy 40ezerért vegyél).
2015. nov. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hol találhatóak azok a nevezetes hangok?
2015. nov. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Youtube-on

Theta binaural

2015. nov. 13. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!