Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A gyermekem tanulását, milyen...

A gyermekem tanulását, milyen technikával tudom erősíteni? Végeztem agykontrollt, de szeretnék egy tökéletes receptet arra, hogy intenzívebb legyen. Most 8-kos. Cukrász szeretne lenni, de a matek nem megy!

Figyelt kérdés
2015. nov. 19. 08:05
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Ezt te sem gondolhattad komolyan.
2015. nov. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8.ban én félévkor megbuktam matekból. Év végén 2 sel átengedtek. Világ életemben szar voltam matekból. Pincér szakmára mentem, 12 osztályos koromig 2 voltam matekból, volt h megbuktam de kijavítottam. Sikeresen letettem a szakmát ennek ellenére. Ja angolból is szar voltam vagyok. Ink annak örülj ha már a 2-es megvan neki. Nem tudod befolyásolni a tanulását, azzal már elkéstél. Neki kell magától rájönnie h ha valamire vinni akarja akkor tanuljon. Ha nagyon nem megy neki akkor arra van a korrepetálás. V magántanár aki suli mellett segit neki , elmagyarázza a dolgokat. V te is elmagyarázhatod neki ha érted a műveleteket stb. Nem kell ehhez agykontroll v mágia stb. Türelem, segítőkészség, bíztatás, megértés. Es az is fontos h érdeklie a matek v sem, mennyire bunkó a tanár es az milyen jól magyarázza el az anyagot. Illetve h a gyereknek milyen a felfogóképessége ezen a téren. Én speciel sose értettem amit a tanár magyarázott matekon, de otthon volt aki elmagyarázta az én értelmiszintemen és úgy ment.
2015. nov. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

talán nem ezotériával kéne foglalkoznod, hanem a gyerekkel...

most komolyan, olyan nehéz vele esténként leülni és tanulni? vagy felfogadni hozzá egy tanárt?

2015. nov. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
100%
Ahelyett, hogy gyakorizol, ülj le mellé a matekleckékhez, vegyétek át az egészet, ha valami tudásbeli hiányosság van menjetek vissza a gyökeréhez, és vegyètek át újra. Ha neked ez nem megy, akkor ne sajnáld a pènzt különtanárra.
2015. nov. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
úgy add elő a matekot hogy érdekes legyen...
2015. nov. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%

Kedves Agykontrollos sorstárs!

Én a gyereket is beírattam, egy időben végeztük el a tanfolyamot. Ugyanezekből az okokból. Ő most kezdte a gimit és hirtelen soknak tűnik. Szerintem Te magad is megtudod tanítani a gyereket lemenni alfába és ott közösen programozni. A lényeg, hogy ne egy nap alatt akard megváltani a világot. Ha gondolod, írj privátban és tapasztalatot tudunk cserélni.Egyre jobban!

Egy pozitívan gondolkodó Agykontrollos anyuka

2015. nov. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Úr isten.. Még egy bolond..
2015. nov. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
35%
Lehet, hogy bolond vagyok, de kezdenek az eredmények mutatkozni és ez a fontos! Pedig még csak két hete végeztük el a tanfolyamot. Trollok, fogalmatok sincs milyen lehetőségektől vágjátok el magatokat ezzel a hozzáállással. Remélem még jó sokáig meg tudom őrizni a bolondos nyitottságomat a világ dolgai iránt.
2015. nov. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Ennyit a bolondságról:


https://www.youtube.com/watch?v=9KgBnvKm23E


Agykontroll+ tanulás együtt segít majd.

2015. nov. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
35%
Köszi:a Bolond! ☺
2015. nov. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!