Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szerelem bevonzása. Mit...

Szerelem bevonzása. Mit csinálok rosszul? Hogy kéne?

Figyelt kérdés

Szkeptikusok kíméljenek!! :)


Tudom, hogy van, akinek működött már. Le is írtam papírra, hogy milyen fiút akarok, és minden este elképzelem, hogy együtt vagyunk, boldogok vagyunk. Ilyenkor tényleg érzem, hogy boldog vagyok, mintha újra szerelmes lennék.:)

Viszont... egy hónapja csinálom, és nem tudom, hogy jól csinálom csak még nem jön, vagy rosszul... Nehéz ellazulnom, sokszor viszketek meg kényelmetlen lesz a mozdulatlan fekvés, lehet ez az oka? Mit kéne ez ellen tenni?

Vagy kicsit több mindenre kéne gondolni azon kívül, amit elmondtam?


2015. dec. 8. 21:34
1 2
 1/13 anonim válasza:
70%
Ki kéne mozdulni, és élőben is ismerkedni emberekkel. Akkor talán még össze is futhatnál vele. Házhoz jönni nem fog.
2015. dec. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Első mondat elolvasása esetleg?!


Évek óta minden héten kimozdulok (+ ugye suli) és nem jött, a vonzás csak rásegítés, nem fogok továbbra sem bezárkózni itthon és várni, hogy csöngessen a srác.

2015. dec. 8. 22:01
 3/13 anonim ***** válasza:
52%
Annyira reménytelenül szerelmes vagy abba a fiúba, hogy nem akarsz tudomást venni róla hogy az egész amit csinálsz egy nagy humbug. A gyerekek is egy idő után már sejtik hogy a szülők teszik a csizmába a csokit, nem a mikulás, de egy ideig még próbálják elhinni, mert élvezik a varázsát az egésznek. Te pont ez vagy, csak felnőttbe. Ezért nem akarod szkeptikusok válaszát hallani. Mert akkor szembesülnöd kéne a valósággal.
2015. dec. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A fejedben akárhányszor lejátszhatsz egy jelenetet, valóság kizárólag akkor lehet belőle, ha teszel is érte. A sült galambot hiába várod, azt bizony neked kell elkészíteni, beizzítani a sütőt, stb.

Tetszik vagy sem, de a világ így működik. Ugyanazt az időt eltöltheted azzal hogy otthon képzelegsz, vagy helyette kijársz olyan közösségekbe, ahol esélyes hogy találkozhatsz álmaid férfiával. Reálisan belegondolva, szerinted melyikkel van több esélyed hogy egymásra találjatok?

2015. dec. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Azt, hogy álom világban élsz.

Így a büdös életben nem is lesz (értelmes) kapcsolatod.

2015. dec. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy az általad elképzelt, és a valóságban hozzád illő partner azonos. Sőt, nagy eséllyel nem fedi egymást a két dolog.

A vonzás önmagában édeskevés. Ahhoz, hogy sikerüljön, meg kell teremtened a lehetőséget, hogy teljesüljön. Alapvetően sokkal gazdaságosabb, ha egyszerűen megteremted magad körül a lehetőséget, és a vonzást hagyod a fenébe. Sok mindent kell tenned, hogy működjön, és akkor sem feltétlen úgy fog, ahogy akarod. Az energiát, és időt, amit ebbe ölsz bele, másra is tudod használni, ami sokkal célravezetőbb. Sajnos/szerencsére a vonzás nem úgy működik, ahogy mindenfelé hirdetik. Fordítsd minden erőd, és figyelmed a lehetőség megteremtésére, és arra, hogy te magad illeszkedj az olyan partnerhez, akire vársz. Így van a legnagyobb esélyed rá, hogy olyan ember találjon meg. Az persze egy egészen más történet, hogy boldog leszel e vele, vagy sem.

2015. dec. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Aki a kérdésemet megértette és ez alapján válaszolt, annak köszönöm! :)

Nem vagyok szerelmes senkibe, írtam is, hogy: "Le is írtam papírra, hogy milyen fiút akarok" tehát nem konkrét személyt szeretnék, hanem olyat, akit még nem ismerek (vagy nem tudom róla hogy ő az igazi)

Én az emberek közé menést és a lehetőség megteremtését értem, csinálom is, írtam válaszban hogy kimozdulok sulin kívül is minden héten. Ez a része pipa. A vonzás része érdekelt. :)


Köszönöm még egyszer annak, aki jól értelmezte! :)

2015. dec. 9. 12:37
 8/13 anonim ***** válasza:
56%

-Anya! Hogyan ismerkedtél meg apával?

-hát tudod kislányom valaki a gyakorin mondta hogy be lehet így vonzani, szóval magam elé képzeltem apádat, aztán másnap becsöngetett az ajtómon

2015. dec. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

:)) Utolsó. .


Amúgy nem akarod elég erősen! A vonzás a távolság négyzetével gyengül J ban.

2015. dec. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Lol valaki még mindig nem tanult meg olvasni XD
2015. dec. 9. 16:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!