Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Sikerült konkrét személyt...

Sikerült konkrét személyt "bevonzanod" elmetükre technikával?

Figyelt kérdés
Nem a vonzás a legjobb szó, de nem tudom jobban kifejezni. :)
2015. dec. 9. 08:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Ugy tudom mas szemelyeket nem tudunk iranyitani a gondolatainkkal sajnos:(

De aj,most én is ezen vagyok, folyton csak rá fondolok,beszelek vele a gondolatomban még almomban is ő jelenik meg,remenykedem benne,hohy ujra összefussunk..:)

Ha nagyom akarod,akkor hiszek benne,hogy sikerul bevonzani

2015. dec. 9. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

Konkrétat nem tudsz , mert a másik akaratán kìvül esik. Az már valamilyen szinten megkötésnek számít és az a fajta adja a legnagyobb pofont, mert mikor rájössz hogy bukta van és mégse olyan akkor sem tudsz szabadulni és elindul az ördögi kör.

Bizonyos tulajdonságú párt lehet vonzani. Sose próbálkozz konkrét emberrel, mert akármennyire jónak hiszed amíg nincs közös élet csak beleképzeled a számodra "tökéletes" személyt...és ha eleve nem jön létre magától egy kapcsolat az már amúgy is halott ügy...mert nem stimmel a kémia.

2015. dec. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
Egyszer bevonzotam a rendőrséget elme trükkkel, 2 óráig voltam börtönben és megváltoztatott.
2015. dec. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
9%
Ne akarj trükkökkel vonzani konkrét személyeket!
2015. dec. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
lemész alfába, és pozitív gondolatokat sugárzol felé, beszélsz hozzá, meg elképzelsz olyan szitukat, hogy már együtt jártok.
2015. dec. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem alkalmaztam semmi agykontrollos technikát.

Csak sokat gondoltam az illetőre, elképzeltem ezer féle szituációban, hogy találkozunk. Amikor mentem valahova, mindig gondoltam rá, hogy ő is ott lesz. De bárhova, dolgozni, boltba, szórakozni, akárhova.

Sokszor láttam is arra felé, amerre én jártam.

Aztán arra gondoltam, hogy úgy alakuljon, hogy beszélni is tudjuk egymással.

És így lett :) Következő alkalommal, amikor láttam, odajött hozzám és megszólított.

(Az más kérdés, hogy az első beszélgetés után totális kiábrándulás volt a részemről. Csak látásból ismertem, úgy tetszett meg.)

2015. dec. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
83%

Nekem mar sikerult konkret szemelyt bevonzanom.

"Beszed" technikaval.

2015. dec. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezt én is akarom,ismerem az illetőt, tetszem is neki, de szerintem azt hiszi, nincs esélye. S talqn másra pályázik, de nem biztos, mert barátkozós.

Valami elkezdődött köztünk, aztán megakadt, s ez zavar.

2015. dec. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem hagyd ezt a f@@@@@@szságot és hívd el valahova.
2015. dec. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mert nem lehet "bevonzani" senkit és semmit.
2015. dec. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!