Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Nehezen térek vissza alfából....

Nehezen térek vissza alfából. Tudtok erre megoldást javasolni?

Figyelt kérdés
Alfába könnyen lemegyek, de vissza már nagyon nehezen érkezem. Ugyanígy reggel nagyon nehezen térek magamhoz. Meditáció után is ugyanolyan kába vagyok sokáig, mintha most ébredtem volna. Mi erre a megoldás?

2016. febr. 10. 09:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mikor lemész, gondolom visszaszámolsz. Utána gondolj arra, hogy a meditáció végeztével könnyen és gyorsan vissza tudsz jönni bétába. Mikor a végén elkezdenéd a visszajövetelt újra arra gondolsz, hogy könnyen fog menni. Egytől ötig számolsz. Háromnál magadban mondod, hogy ötnél kinyílik a szemem, frissebb és egészségesebb leszek, mint előtte. Már háromnál vegyél egy mély lélegzetet és mozgolódj. Ötnél mondod magadban, hogy kinyílik a szemem és frissebb, egészségesebb vagyok, mint előtte. A reggeli ébredés utáni fáradtságra alkalmazd az ébredéskontrollt.
2016. febr. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Én is úgy csinálom ahogy az első írta. Viszont nálam nem az van hogy nem tudok "felébredni" hanem egyszerűen nem akarok. Olyan jó ott. :) Mint gyerekkoromban amikor hívtak haza a játszótérről, "jaaaaj anya csak egy kicsit had maradjak még..." ;)
2016. febr. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
minek csinálod akkor ha rosszul vagy tőle
2016. febr. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
#1 vagyok, nekem is nagyon jó ott. Csoda dolgok történnek alfában! Aki már gyakorlott, keressen a YouTube-on theta meditációt, az még szuperebb! Ott arra kell vigyázni, hogy ne aludj el.
2016. febr. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Nem lehet, hogy alacsony a vérnyomásod? Én is így vagyok.
2016. febr. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

1: köszönöm


3: nem vagyok tőle rosszul :D valamit félreértettél :D


5: nem alacsony a vérnyomásom

2016. febr. 10. 13:57
 7/11 anonim válasza:
15%
ezzel csak az agyatokat fogjátok ám kisütni.
2016. febr. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Miért akarsz visszatérni


pont az a lényege hogy éber állapotban is alfában legyél

2016. febr. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell az agykontrollban hinni!
2016. márc. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Valóban nem kell benne hinni... elég ha csak tapasztalod, hogy működik :)
2016. márc. 10. 07:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!