Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ha azt szeretném hogy megtalál...

Ha azt szeretném hogy megtaláljon a szerelem, akkor az jó ha minden nap elalvás előtt elképzelem alfában hogy majd milyen lesz?

Figyelt kérdés

2016. febr. 18. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Alfa helyett ajánlom az omegát.
2016. febr. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor még meg sem jelent az Agykontroll, én ösztönösen csináltam ilyet. A legszebb lánnyal képzeltem el hogy együtt vagyunk. Akkor még nem tudtam hogy vigyázni kell mit képzelünk el mert valóra válik. Így is lett, abba a városba kerültem fősuliba ahol a lány lakott. Majd találkoztunk és szerelem volt első találkozásra. Mivel az első látáson már túl voltam korábban. Később a lány elmondta hogy engem képzelt ideális partnerének. Tudtam róla hogy van telepátia és tapasztaltam is, de mindez szinte sokkoló volt nekem, mert csupán csak kísérletezni szándékoztam a teremtő képzelettel, nem számítottam rá hogy mindez a valóság is lesz, ráadásul úgy hogy a lány is ugyanezt tette tőlem függetlenül.
2016. febr. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor jól csinálom?😊
2016. febr. 18. 06:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Jól csinálod, alfában hatékony a módszer. De az a tapasztalatom hogy a szerelemben megfontoltan kell alkalmazni a teremtő képzeletet. A szerelem inkább hadd működjön a maga megszokott módján. De például iskolai vizsgáknál vagy más esetben bevethető. Nekem nagyon bizarr volt mikor a szerelem ilyen dolgokkal keveredett mint teremtő képzelet vagy telepátia. Az emberek ezeket ki szokták hagyni a szerelemből szerintem. Hanem érzelemmentes esetekben kellene alkalmazni. Például sportolók esetében a siker érdekében, stb.
2016. febr. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
én bétába szoktam lemenni.
2016. febr. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

telepátia talán létezik talán nem.

Első válaszoló, neked a pozitív hozzáállás segített.


a telepátia fizikája:

az agy nagyon kis amplitúdójú EM hullámokat generál, ahogy működik.

Ezek mérésére az EEG szolgál.


Tegyük fel, hogy egy másik ember agya képes érzékelni az általad generált EM-impulzusokat. ha így van, a szívverésed EM-imulzusau SOKKAL erősebbek, tehát könnyen elnyomják az agy nagyon gyenge EM-impulzusait, de még ha nem is így lenne, Dr. Michio Kaku (University of New York, a húrelmélet egyik megalkótója) szerint kizárt, hogy a mási ember agya értelmezni tudja és gondolatokká alakítsa az EM-impuzusokat, amik nemcsak gyengék, de a távolság négyzetével arányosan csökken is az erősségük.


Persze a gondolkodás és öntudat folyamát a mai napig nem értjük, a kvantum-fizika ad rá lehestéges magyarázatot, hogy információátvitel távolágtól függetlenül működjön. Ezt a kvantum-párok valósíthatják meg ahol az egyik részecske állaptának megváltozása azonnal meghatározza a másikét függetlenül attól, hogy milyen távolásgra vannak egymástól.

2016. febr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem az is elég, ha megtanulsz főzni! Teljesítsd be a princípiumod ! :D
2016. febr. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!