Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Szerintetek igaz az a történet...

Szerintetek igaz az a történet miszerint meditálással csodák csodájára csökkent a bűnözés Washingtonban?

Figyelt kérdés

Olvastam hogy Washingtonban volt valami kísérlet ahol 4000 ember 2 hónap alatt meditálással olyan szinten csökkentette a bűnözési rátát, aminek 2 az 1 billióhoz esélye lett volna.


Forrás: [link]



2016. márc. 14. 21:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is tudok erről a kísérletről! Sőt, nem kell ehhez Amerikáig menni. Azokban a városokban, ahol Agykontroll tanfolyamot tartanak Domján Laciék, az adott hétvégén csökken a bűnügyek száma!
2016. márc. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 death42 ***** válasza:
50%
Nem. Hogy valaki ne kövessen el bűncselekményt nem ellazulni kell vagy ilyesmi, sem valamiféle agykontroll, hanem józan paraszt ész és arra való hajlam. Sztem 4 ezer ember 2 holnap alatt az nagyon sok, és ez a 1 billióhoz való esély is..:D
2016. márc. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 death42 ***** válasza:
30%
Most, hogy végiggondoltam még józan paraszt ész sem kell hozzá. Lehet látni a TV-ben, hogy mennyi ostoba ember adja a fejét rablásra. Gondolom ezzel a meditációval valami agymosást végeznek? Amit az 1-es mondott, hogy agykontroll meg ilyenek, csak azoknak jön be, akik tudják magukat programozni, mint a skynet. Nálam egyik sem működik, mert én normális ember vagyok, aki saját maga hozza meg a döntéseit az adott időben, nem reflexből beprogramozva vagy tompa meditatív állapotban. :D
2016. márc. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
45%

Az kiderült a kísérletből hogy mi volt az oka? A csoportos meditálástól valami varázslatos módon tényleg csökkent a városban tevékenykedő bűnözők bűnelkövetési kedve vagy ők is ott voltak a csoportban és nem volt idejük bűnözni? :D


Egyébként figyelmedbe ajánlom a hamis összefüggések vicces nagyszerűségét:

[link]


Kimutatható hogy Amerikában:

- az űrkutatásra fordított pénzzel azonos arányban nő a fulladásos öngyilkosságok száma. (99.87%)

- Az egy főre eső sajtfogyasztás és az alvóra tekeredett ágytakaró okozta fulladásos halál viszonya 94.71%

- A margarinfogyasztás és Maine államban történt válások száma 99.26%-ban korrelál.


A többit lehet az oldalon csemegézni, tetszés szerint.

2016. márc. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Fhonyx ***** válasza:
47%
Legfeljebb azok az emberek nem bûnöznek akik a kisérletben részt vettek, vagy a kísérletben résztvevôkkel érintkeztek. A meditáció érzelmileg fejleszti az embereket akik ezt szívesen tovább is adják, mert agy bizonyos érzepmi szint felett az ember mindenét megakarja osztani másokkal, de a boldogságát alapvetôen mindenki megakarja osztani, szerencsére ilyen az emberi természet. :)
2016. márc. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%
El kell fogadni a bevonzást. Ez pusztán egyszerű kvantumfizika !
2016. márc. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
47%
Lehet igazság a történetben, ha a rivális bandák tagjai az utcán gyilkolászás, rablás, lopás helyett együtt meditáltak.
2016. márc. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
55%
Úristen gyerekek haladjatok már együtt a tudománnyal! Ez nem hókusz - pókusz, ez kvantumfizika! Az egy helyen sok meditáló ember annyira képes a környezet és ezzel együtt az ott élő emberek rezgésszintjét megemelni, hogy az olyan alacsony rezgésszintű tevékenység lehetőségét lecsökkenti, mint a bűnözés. De mondhatnánk azt is, hogy azon a napon a gyerekek teljesítménye javul az iskolában vagy sokkal kevesebb közúti baleset történik. Egyszerűen azért, mert minden energia! Te is, én is, a házak is, a fák is, az univerum is a bolygókkal, csillagokkal együtt. Mondok jobbat, a gondolat is energia! És ezt nem én mondom, hanem az általatok nagyrabecsült és félistennek tartott tudós társadalom. Úgyhogy előbb informálódni kéne kedves válaszoló társaim, mert úgy látom, hogy itt teljes a sötétség.
2016. márc. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 death42 ***** válasza:
65%
#8 Vegyél egy mély levegőt és nyugodj le. Mi a túró az a rezgésszínt? Úgy emelkedik, mint a vérnyomásom, amikor ilyen hülyeségeket olvasok? :D
2016. márc. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
45%
8-as, te alapból vagy ilyen hülye vagy képzed magadat?
2016. márc. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!