Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Titok- hasonló hasonlót vonz....

Titok- hasonló hasonlót vonz. Mit jelent ez a szerelemben?

Figyelt kérdés
Vonzok egy férfit, annyira, hogy szinte érzem, hogy szerelmes vagyok belé, érzem az érintését stb., tehát nagyon, tiszta szívemből vonzom. Viszont egy másik talál meg- már nem először. Ez azt jelenti, hogy ő táplál irántam ilyen érzelmeket?
2016. márc. 16. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Az hogy te vonzódsz valakihez, nem jelenti azt hogy ő is vonzódik hozzád. Én pl szerintem vonzódnék hozzá: [link] de fordítva nem hinném.
2016. márc. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen ez így van. Viszont: most harmadszor vonzok ennyire erősen valakit. És ilyenkor mindig megjelenik az életemben ugyanaz a valaki, de sosem az akit vonzok. Ami korábban még ok, de most is ez van, hogy minden kapcsolatot megszakítottunk egymással már hónapokkal ezelőtt. És a hasonló hasonlót vonz... Mindig erre az érzésemre reagál, mindig erre az érzésre jön vissza. Ő ugyanezt érezheti irántam?
2016. márc. 17. 00:40
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésben ott van a válasz is, csak értelmezni kell... A hasonló a hasonlót vonzza elvnek semmi köze a titokhoz... ez egy régi evidencia, római kori mondás... Ás miről is szól? Igen, a hasonló a hasonlót vonzza, HA ez a vonzás mindkét félben magától kialakul. A titoknak nevezett new age porhintés ott hazudja el ezt a szép mondást, a másik felet kihagyja belőle, nem tekinti autonóm lénynek. A valóság azonban az, hogy a világból bevonzható dolgok létezésének nem az a célja, hogy a te örömödet és egyéni vágyaidat szolgálják feltétel nélkül. Ha téged akarna valaki megszerezni ilyen módon, azzal is teljesen tárgyiasítana téged. Ez nem így működik. Egymásra hangolódni lehetséges, ebben rejlene a lényeg, de ez már egy másik történet.
2016. márc. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hasonló gondolkodású emberekk közt alakul ki tartós kapcsolat. Nincs ebbe semmi "titok" (mi a f***?)spirituális halandzsa, a pszichológia már régen megfigyelte.
2016. márc. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
egy pár kapcsolatba szerintem az a lényeg hogy legyen közös pont és sok elentét is :'D
2016. márc. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha igaz, hogy a hasonló a hasonlót vonzza, nálad ez nem történik meg, akkor azt jelenti, nem a hasonlót vonzod.

A "másik" a hasonló, aki vonzásodra az általad várt helyett megjelenik.

Az, hogy általad elképzeltbe szerelmes vagy, nehogy skizofréniává alakuljon!

2016. márc. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ! De azt hiszem az utolsó értette csak meg, hogy miről beszélek. Utolsó: úgy érted, hogy aki megjelent, annak az érzései lehetnek irántam olyanok, amiket én érzek? A Titok értelmében ezért jelent meg ismét Ő?
2016. márc. 20. 15:41
 8/8 A kérdező kommentje:
Ilyenkor tulajdonképpen nem is embert, hanem érzést vonzok? Vagyis olyan embert, akinek ugyanez, vagy hasonló az érzése irántam?
2016. márc. 20. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!