Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Sikerül nektek a jót, a...

Sikerül nektek a jót, a pozitívat, azt ami szeretnétek bevonzani az életetekbe a pozitív gondolkodás által?

Figyelt kérdés

Siker élményekre lennék kíváncsi. Én mostanában kezdem el tudatosabban figyelni a gondolataimra és érzéseimre, kíváncsi vagyok, nektek hogy zajlik így az élet.


AKI NEM HISZ BENNE, VAGY HÜLYESÉGET ÍRNA, ÉREM NE VÁLASZOLJON! KÖSZÖNÖM!



2016. márc. 24. 21:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A pozitív gondolkodás mindenképpen hasznos, de nem ilyen egyszerűen működik az élet. A vonzás így nem működik, nem működhet. Ahhoz, hogy tényleg pozitív változás álljon be az életedbe, sokkal több dologra kell figyelni a pozitív gondolkodásnál. A gondolat önmagában csak a magja annak, ami később egy kedvező eseményként csúcsosodik ki. Azért tenni kell, erőt kell befektetni, a pozitív gondolat, legyen bármilyen erős, nem elegendő. Ha minden szinten erőt fektetsz bele, akkor sikerülni fog. Ha csak pozitívan gondolkodsz, de nem teszel érte, akkor ugyan optimistábbá válsz, de igazán változni semmi sem fog.

Amellett, hogy a gondolataidban megalkotod a sikert, és teszel is érte, még érdemes figyelni egy-két apróságra, amit a vonzás "törvénye" figyelmen kívül hagy. Ha az a nyereség, amit elérsz, másnak veszteség, akkor nem értél el sikert. Valakinek kárt okoztál, és ez nem maradhat kiegyenlítetlenül. Ha az, ami a javadra válik, mások javára is válik, függetlenül attól, hogy ismered őket, vagy sem, akkor a pozitív hatás nagyobb lesz. Ha egy korábbi tetted miatt nem érhetsz el valamit, a fenti kiegyenlítés, vagy más ellentétes hatás miatt, akkor bármilyen erős a megalkotott gondolat, bármilyen keményen próbálkozol, nem fog sikerülni. Nem azért, mert nem fektettél bele maximális erőfeszítést, hanem mert te abban a helyzetben nem érhettél el sikert. Sok ilyesmire kell figyelni, ha valamit "vonzani" akarsz. A sikerért a várt sikerrel arányos erőfeszítést kell tenni. Ha nem így lenne, a világ igazságtalanul működne.

2016. márc. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%

A pozitív gondolkodás nem hit kérdése.

Ettől még önmagában semmit nem ér .

2016. márc. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
85%

Brian Tracy: A vonzás törvénye a gyakorlatban

Mindenre választ kapsz.

2016. márc. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Fish1 ***** válasza:
Már elég sok dolgot sikerült, pl. megélhetési forrást, találkozásokat, stb.
2016. márc. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

"AKI NEM HISZ BENNE, VAGY HÜLYESÉGET ÍRNA, ÉREM NE VÁLASZOLJON! KÖSZÖNÖM!"


Ez nem olyan, mint ha bedugnád a füledet és kiabálnál, hogy "nem akarom hallani, nem akarom hallani!"?

2016. márc. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha élőben beszélhetne erről, képes lenne megválogatni, kivel beszélget, és nem kellene attól tartania, hogy valaki megpróbálja megalázni, és kinevetni. Online fórumon ez nem lehetséges, ezért mást nem nagyon tehet, mint hogy megkéri azokat az embereket, akik így tennének, hogy mégse tegyék. Az ő véleményüket ismeri. Ez főképp azért igaz, mert itt következmények nélkül lehet másokat leszólni, így azok is megteszik, nem is kicsit, akik élőben gyávák lennének hozzá. Ha megnézed, itt olyanok is tesznek fel kérdéseket, akiket élőben elnyomnak, és nincs lehetőségük erről beszélni. Logikus, hogy olyanok is válaszolnak, akik élőben nem merik, nincs rá alkalmuk. Egy ilyen elnyomott személy kegyetlensége sokkal mélyebb, mint azoknak, akik nyíltan beszélnek bárhol, bármikor. A kérés, hogy ők ne válaszoljanak, természetesen nem sokat ér, de a szándék ezen emberek elkerülésére másképp nem fejezhető ki.
2016. márc. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Pusztán a pozitív gondolkodás által nem. Tenni is kell érte.
2016. márc. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
94%

Szia!

Nekem sikerült viszonylag rövid időn belül:)

Mikor elkezdett foglalkoztatni ez a dolog, rengeteget olvastam a vonzás törvényéről és az ehhez kapcsolódó filmeket is megnéztem. Nagyon lelkes lettem, eleinte bevonzottam apróbb dolgokat, majd mikor kiderült számomra, hogy ez valóban működik, csináltam egy nagyobb dolgokból álló kívánságlistát.

Szerepelt rajta az álommunkám, a hely, ahova költözni szeretnék, szerelem, utazás, stb-stb...

Ezt minden nap megnéztem, felidéztem magamban, hogy pontosan mit is szeretnék, beleképzeltem magam az adott helyzetekbe... Nemrég azon kaptam magam, hogy mindent sikerült valóraváltani minimális erőfeszítéssel a listámról, holott mikor összeállítottam a kívánságaim, teljesen kilátástalan helyzetben voltam. Szóval én azt mondom, hogy érdemes kipróbálni, nem veszít vele semmit az ember:)

2016. márc. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem is ez a téma érdekel. Megkérhetném az utolsó hosszászolot,hogy részletesebben magyarázza el.Meg,hogy értitek,hogy tenni is kell érte?Ërtem én,hogy kell tenni érte,de mit?
2016. márc. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne az utsó előtti válaszoló története részletesebben
2016. ápr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!