Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan kell alkalmazni a...

Hogyan kell alkalmazni a vonzás törvényét?

Figyelt kérdés

Mondjuk kitűztem magam elé egy célt, vagy egy áhított dolgot. (A Titok c könyv szerint ez az első lépés: a "kérj") Ez eddig világos, de hogyan lesz ebből valóság? Azt mondják úgy kell viselkedni, mintha már birtokolnád azt, amit szeretnél. De ha pl párkapcsolatról van szó akkor mit kell tenni? Mégse beszélgethetek a semmivel, úgy mintha már ott lenne.

Kérem csak olyanok írjanak, akik hisznek a vonzás törvényében!

A válaszokért előre is hálás vagyok.:)



2016. márc. 29. 13:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csaj odamegy, elkéri a számod, te pedig "bocs, de házas vagyok" :D. Na jó jó nem. Amúgy elég egyértelműen fogalmaznak... ebben az esetben én úgy mondanám, hogy azt az érzést próbáld megfogni, és "mantrázgatni" hogy szeretsz valakit, kötődsz, tartozol valakihez és ezt elhiszi a tudatalattid, boldognak látszol majd és ez sokak számára vonzó. (Könyvet nem olvastam, csak előadásokat hallottam ilyen témában)
2016. márc. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

En ugy szoktam hogy erosen gondolok valamire:D

a masik amit szoktam hogy becsukom a szemem kivanok valamit utana elkepzelem es atelem azt az oromot mintha mar megtortent volna

en azota hiszek ezekben miota mindkettovel teljesult minimum 1 kivansagom:D

2016. márc. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

És vajon akkor is működik ha konkrét személyről van szó, vagy konkrét tárgyról?

2016. márc. 29. 15:19
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az is fontos, hogy a környezeted is tükrözze a vágyadat. Pl. a Titokban is van rá példa, hogy teljesen beleélte magát az illető, de nem sikerült, mert a környezete nem olyan volt. És akkor helyet csinált a garázsban a leendő párja autójának, stb. és akkor jött a szerelem :) Vagy mondjuk rakj rendet a szobádban/lakásodban, szóval úgy nézzen ki minden, hogy bárkit beengedhess.


Érezd, hogy együtt vagy vele. Kezeld úgy magad, hogy a párja vagy és kész. Pl. ne randizz mással, ne érezd egyedül magad, koncentrálj rá, de ne görcsösen (miért kellene görcsölni, ha már úgyis a tiéd?), este amikor lefekszel, kívánj jó éjt neki, hasonlók. Minden amit vele tennél, azt képzeld el és amit normál határok között meg lehet csinálni, azt csináld is meg (esti elköszönés).


Majd biztos jönnek lehurrogni, de én hiszek benne, hogy konkrét személlyel is működik. Bár abban jobban hiszek, hogy a vonzás inkább érzésre érzéssel válaszol és adott esetben nem az általad várt férfit/nőt küldi az Univerzum, hanem azt, aki úgy érez irántad, ahogy te xy iránt. Remélem segítettem!

2016. márc. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszönöm a választ sokat segítettél:) megfogadom a javaslatod;)
2016. márc. 30. 20:38
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem is ez a téma érdekel,irnátok esetleg tapasztalatokat?
2016. márc. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
22%

Tapasztalat:

Baromság, amit a lusta emberek bevesznek, mert elhiszik, hogy ezzel munka nélkül el érhetnek dolgokat.

A könyv szerzői meg jót röhögnek azon, hogy míg az emberek próbálják bevonzani a dolgokat, addig nekik vagyonokat vonz be az idióta firkálmányuk.. :)

2016. ápr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

A könyv szerint a "hogyan" kérdés az nem a mi feladatunk, ez az Univerzum feladata. Úgy kell elképzelni, mint amikor hagyja az ember magát sodortatni az árral, csak úgy. 3 kulcsszava van: kérés, hit befogadás.

Szerintem ez minimálisan kivitelezhető, de nagy volumenű dolgoknál nem a való életben.

2017. márc. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!