Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Most olvasom a titok cimü...

Most olvasom a titok cimü könyvet. Leirnátok a tapasztalatotokat? Ki hogy csinálja, akinek bejött és hisz benne.

Figyelt kérdés

2016. ápr. 4. 21:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Én olvastam és sokat segített. Még iskolás vagyok,de szerelemben és sok más mindenben is nagyon előrevitt. Volt olyan még régebben, hogy tetszett egy egyel fölöttem járó srác, és hát folyton azt csináltam amit a könyv mondott. (Hozzátenném, hogy az a fiú hozzám se szólt, rám se nézett, azt se tudja ki vagyok) Hát egyik nap történt hogy pont az ő füzete volt az én padomban. Nagyon megörültem és visszavittem neki. Igaz ez így visszagondolva gyerekszerelem, de akkoriban nagyon boldog voltam miatta. Lehet csak mázlim volt de ki tudja. :) még sok más sztorim van, ha érdekel írj privibe.
2016. ápr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is bevált. Lerajzoltam az álmaimat és kiragasztottam a szekrényre. Állandóan a szemem előtt volt, elmerengtem rajta és boldog voltam. Aztán lassan mind megvalósult...az egyik idén nyáron fog :3 érzem és előre boldog vagyok miatta
2016. ápr. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Leirnátok a dolgokat amik történtek veletek? Ha konkrét munkát és konkrét személyt akarok,hogy csináljam?Köszönöm a válaszokat
2016. ápr. 5. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!