Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Domján László:Gyógyulj meg...

Domján László:Gyógyulj meg cimű könyve mellé kaptam még hanganyagot is, ezt, hogyan hallgassam?

Figyelt kérdés

Egy cd-n kaptam a hanganyagokat,mind-mind mást tartalmaz.Nyolc darab gyakorlatot.Ezt a nyolc gyakorlatot mind egy nap kell meghallgani? Vagy lehet egyenként?

Egyik nap az első gyakorlat a másik nap a másik?

Mert,hogy mindennap meghallgassam mind a nyolcat az úgy sok...időszüke miatt



2016. ápr. 10. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Naponta fél órát kell hallgatni vízszintes állapotban.
2016. ápr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem vagy tisztában az alapokkal, akkor a legjobb lenne ha tanfolyamra mennél, ha nem tudsz, akkor van kezdőknek agykontrollos csomag, vagy az alap Silva-féle könyv. Illetve youtube-on kezdd ezekkel a hanganyagokkal, naponta max. 3-szor meditálj, lehetőleg azonnal amikor felébredsz (ilyenkor könnyebben megy, mert közelebb vagy az alfa állapothoz), délben és este, közvetlen lefekvés előtt.


https://www.youtube.com/watch?v=VFg9md4DEsI

https://www.youtube.com/watch?v=UnL6rW08Vbs


Amiket kaptál speciális gyakorlatok, te válaszd ki a neked megfelelőt, amiket én linkeltem, az egyik az alapgyakorlat (keress még ilyeneket a neten), a másik egy szintén jól használható anyag szerintem a meditáció megtanulásához. Ja és ezeket nemcsak hallgatni kell, hanem te is aktívan kell, hogy közreműködj, azzal, hogy ellazítod magad.

2016. ápr. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Szilárd47 ***** válasza:

Azért kaptad, hogy halgasd meg, sőt ALKALMAZD!!!! Az agyakontrol aktiv együttműködést kiván. Hogy hány leckét hallgatsz meg egyszerre, az nyilván a te képességeiden, eltökéltsgeden, intelligenciádon és hiteden mulik. Ha te biztos vagy benne, hogy könnyedén és magabiztosan tudsz a különböző tudatállapotokban mozogni, és könnyedén tudsz alfa-állapotba kerülno, és persze sok időd van, és zavartalan, csendes, békés környezetben vagy akkor annyi gyakorlatot halgatsz meg, amennyit csak akarsz.

Gyanitom azonan, hogy n álad ez nem igy van, ezét javaslom, hogy először végezz el egy tanfolyamot, majd sokat gyakolj, s amikor kellőképpen képzettnek érzed magad, akkor saját tempod szerint haladj a gyakorlatokkal. Inkább lassan, de biztosabban...

2019. jún. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!