Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogyan lehet elérni az asztrál...

Hogyan lehet elérni az asztrálutazást?

Figyelt kérdés

szeretnék kilépni a fizikai testembol.

sok helyen olvastam már, hogy le kell feküdni és ellazulni, de nem tudom, hogy utánna mi lesz..sokszor felkelek, mert azthiszem, hogy mar sikerült, de még nem.nem tudnátok esetleg mondani valami egyszeru módszert?



2016. jún. 13. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
21%
Nincs. Sajnálom nagyon.
2016. jún. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Ezt a könyvet olvasd el: Ophiel- Asztrál Projekció :)
2016. jún. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%
Szokott lenni alvási paralízised? Mert ha igen, akkor szerencsésnek mondhatod magad, mert az belépő hozzá, ha egyébként nincs jobb ötleted. Ez az a jelenség, amitől mindenki megrémül, de valójában a legjobb híd az asztrál utazásra. Leggyakrabban az ember elkezd kepeszteni, küzdeni, harcolni amikor az alvási paralízis, ergo az alvási bénultság jelentkezik, hogy mielőbb felébredjen. Ha volt már ilyenben részed, akkor tudod, hogy mennyire "fájdalmas" és nehéz. Ijesztő érzés és az ember pár másodperc alatt fel is ébred belőle. Nos nekem volt egy időszakom amikor ez mindennapossá vált, és egy idő után úgy döntöttem, hogy nem küzdök ellene. Az volt a legérdekesebb az egészben, hogy emlékeztem erre az elhatározásomra a paralízis közepette, ami azt igazolta, hogy nagyon is tudatomnál voltam. Tehát nem próbáltam felébredni belőle, és miután túléltem az ijesztő tipikus paralízises látomásokat, utazásokat tettem. Azt hittem, hogy felébredtem, és jártam helyeken amik valóságosnak tűntek, csak később jöttem rá, hogy nem valóságosak, amikor olyan történt amik nem tűntek reálisnak. Aztán amikor rájöttem, hogy a dolgok nem valóságosak, vissza akartam térni a testembe, mert eszembe jutott ,hogy a testem ott fekszik egyedül, kiszolgáltatva az ágyban, de nem ment csak úgy ez a visszatérés. Akkor egyszerűen az tűnt reálisnak, valóságosnak amiben voltam, ezért nagyon nehezen tudtam felébredni. Egy idő után hagytam magam kószálni mert bíztam abban, hogy az életösztöneim csak felébresztenek egy idő után, addig meg mi bajom lehet.
2016. jún. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%

kedves előző, te egy mázlista vagy. Ahova mentél az nem egy lakatlan vidék. Plána hogy az otthon hagyott tested őrizetlenül maradt.

Szerencséd, hogy élsz és éppen vagy.


pont ezért nem tanítanak asztrálutazást jószándékú emberek.


Kedves kérdező:

A tudatos álommal kezd. Ha egy éven belül sikerül megnézed a tenyeredet és a talpadat is akkor kezdjen érdekelni ilyesmi.

2016. jún. 13. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
3. voltam és a 4. válaszolótól kérdezek: Mit értesz az alatt, hogy látni a talpam és a tenyerem? Egyszer volt olyan, hogy már nagyon tele lett a hócipőm azzal, hogy nem tudtam mi a valóság és mi nem az. Ezért elhatároztam ébren, hogy ha legközelebb ilyen helyzetbe kerülök, megcsípem a kézfejemet, és ha fáj akkor ébren vagyok, ha nem fáj akkor valószínűleg nem. El is jött egy ilyen pillanat, "felébredtem" egy borongós reggelen, és a párom haza jött. Kérdeztem tőle, hogy hát te hogy hogy itthon vagy? mondta, hogy haza küldték őket, mert esik az eső. (egy útépítő cégnél melózott, ezért nem dolgoztak rossz időben) Megkérdezte, hogy kimegyek-e rágyújtani vele az erkélyre. Én meg mondtam neki, hogy persze, szívesen, de előbb megcsípem a kezemet. Megcsíptem, és nem éreztem. Akkor egyből rájöttem, hogy ez már megint kamu. Az volt ijesztő, hogy én emlékeztem erre az elhatározásomra, hogy majd megcsípem magam. Érted? Hogy hogyan tudtam ennyire összemosni a valóságot ezekkel az álmokkal? Szóval megcsíptem a kezem, de semmit nem éreztem, és akkor rám nézett a párom és hirtelen furcsán rám röhögött, eltorzult előttem az arca, majd eltűnt. Mint aki lebukott. Olyan érzés volt, mintha egy lény volna, aki a páromnak akarta magát kiadni. Akkor felébredtem. Nem a párom volt az biztos, csak úgy tűnt, míg meg nem csíptem a kezem. Mikor felébredtem, a párom természetesen nem volt otthon. Az idő valóban kicsit borongós volt, de nem jött haza.
2016. jún. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Semmi ijesztő nincs abban, hogy emlékeztél álmodban, hogy elhatároztad, meg fogod csípni a kezed. Az agyad alvás közben sem kapcsol ki, ezért tud működni tudatos álmodás előidézésénél a reality check-módszer (amikor ébren sokszor ellenőrzöd le, hogy a valóságban vagy-e, teljesen tudatosan - ez a tudatos cselekmény tudattalan szokássá válik, rögzül, így álmodban, amikor a tudatalattid működik, jó esetben megint megcsinálod majd, és rájössz, hogy álmodsz. Ez a tudatos álmodás megtanulásának egyik legismertebb, legtöbbször sikeres módja). Szerencsés vagy, hogy nálad ennyire automatikusan jött mindez, mások hosszú hónapokig, akár évekig gyakorolják, hogy havi 3-4 tudatos álmuk lehessen.

Egyébként, bennem sokszor felmerült már, hogy ha azt hiszem, sikerült az asztrálutazás, ami egyébként sajnos még sosem, hogyan döntöm el utólag, hogy az volt-e, vagy tudatos álom? Magamat nézegetni tudom, mert tudom, hogy nézek ki, az ismert helyekre emlékszik az agyam, az ismeretleneket meg hiába hiszem valóságosnak, sosem tudom meg, hogy azok voltak-e. Esetleg valaki, akinek sikerült, válaszolhatna erre, tényleg kíváncsi vagyok.

2016. jún. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%
Az 5-ösről nekem is az ugrott be,hogy ez tudatos álom,pedig bevallom sosem érdekelt,nem látom az értelmét.Főleg,hogy hogyan kapcsolható össze az asztrálutazással.Szerintem a tudatos álomnak az a jelentősége,ho könnyebben megértsem a lelki szimbólumaimat ott helyben dolgozzak rajta,az asztrálkirándulás nálam külön kategória.lehet,hogy azért van,mert gyerekkorom óta "együttélek" a tudatalattimmal és ébren kivetítem,nyílik a kapu és fényes nappal játszok a szimbólumokkal,(helyek,személyek)Sokáig azt hittem ez abszolút normális és mindenkinél így van,de a kineziológus is azt mondta,ho érdekesen légies az aurám...Viszont kérdezőnek segíthet,ho volt egy érdekes féltesten kívüli élményem,amikor széken ülve véletlenül kihajoltam a testemből...Ommm-oztam,ami mindig megnyugtat kb. 15-20 perce,és akkor éreztem,ho oldalra hajolok,kinyitottam a szemem,nehogy leforduljak a székről ha elalszom de a hangyák háborúja jött nagyképernyőn 3D-ben és kellemes homályban...akkor körbenéztem és tőlem jobbra megláttam egy arcot...én voltam profilból...azt hittem kiugrok az ablakon...utólag tudom,ho annyira szennyezett volt a 3. szemem,amitől nem láttam csak 15 centire..Szóval ez a fajta utazás nálam azt jelenti,hogy tudatosan csinálom..kilépek és falon keresztül elegánsan távozom :D
2016. jún. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Időben indulsz, hogy elérjed az asztrálbuszt/villamost/vonatot.

Egyirányú utazást (lelked kilép, de vissza már nem,) bármelyik halálos méreg fogyasztásával elérheted.

2016. jún. 18. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Keresd fel az Annwn c. oldalt, a Mágia részben, az Alakváltás alatt. Én most próbálkozok. Készülj fel, hogy nagyon kimerítő.
2016. jún. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segìtséget!:)
2016. júl. 1. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!