Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Alvásparalízises élmény....

Alvásparalízises élmény. Vélemény?

Figyelt kérdés

Ma reggel olyat flasheltem, hogy kiakasztott teljesen. Mostanában egyre kevesebb az alvásparalízisem, amit általában tudatos álom után élek meg. Nem szándékos tudatos álmok. Megszoktam már, de ilyet még nem pipáltam.


Ott feküdtem mereven, vártam, hogy elmúljon, a plafonra bámulva, mikor a fejtetőmtől a látószögembe jött egy alak. Egy kicsit sötét volt az alak, de nem is köpeny volt rajta, ahogyan azt sokan írják, hanem csak mintha nem volna arca (vagy túl sok), mintha nem is lenne reál. Rátette a vállaimra a kezeit, amitől mintha totál lezsibbadtam volna és belehajolt az arcomba, de közvetlen. Elkezdett szuszokni a képembe, akkor visszatartottam a lélegzetem, mert érdekelt, hogy a saját szuszogásomat hallom e ennyire vagy nem, de nem. Éreztem a szellőt is. Láttam a száját, orrát, egy fiatal nő volt. Nem féltem tovább felemeltem a kezemet, gondoltam megfogom a kezét, és mintha fantom kezem lett volna.. (majdnem átlátszó, de mégsem), rendesen lehetett vele fogni, éreztem is vele. Megfogtam a kezét, elkezdett felhúzni, de szépen lassan kiemelt és átvitt a plafonon és megint átmentem egy álomszerű világba. Mintha meg akart volna mutatni valamit, totál úgy éreztem, de akkor felkeltem. Azt tudom, hogy amikor paralízisem volt, NEM ALUDTAM. Akkor most tényleg elaludtam vagy csak ekkorát haluztam? Nektek milyen élményeitek vannak? Mintha szellem lett volna.



2016. júl. 13. 13:02
 1/4 anonim válasza:

Szia,

Ebben semmi szokatlan nincs,mármint aZ álomban (szerintem)

Én aRRA Következtettem most, h ugye este mikor alszunk, az agyunk által jönnek létre az álmok. nappal mikor ébren voltál,az élményeidet az agyad össze mosta, és iylen álmot láttál (v nem tudom h mitcsinálsz amikor álmodsz XD)

szerintem álmodtál, mert ezt azért nehéz lenne halucinálni, mert ha az ember halucinál, akkor általában nem képzeli aZT h repül.

Szerintem álmodtál. és ha igen aKKor ezzel ne is foglalkozz. (szerintem)


Nekem volt egyszer egy olyan élményem,

aminek tulajdon képpen örültem (pedig nem kellemes dolog álmodbaN szellemekkkel lenni)


Még egészen kicsi voltam, de megmaradt bennem ez az álom. Én nagyon imádom a macskáimat.Amikor meghalt a cicám, azzt álmodtam, h egy fekkete helyen vagyok,és félelmetes hangokat hallottam. velem szemben volt egy ajtó. Ami egyszer csak kinyílt, éde nem jött belőle senki. Olyat éreztem, mintha átmenne rajtam valami, és hideg érzésem támadt, eleinte eg is voltam ijedve.

FeláltaM, körbe néztem, és akkor megláttaM a cicámat (aki ugye elpusztult)

Megtudtam simogatni, érinteni, bugyuta kis álom, de hét kicsi voltam.

2016. júl. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Halu. Tipikus alvásparalízis során. A páralízis okozta hiperéber állapot váltja ki. Nekem volt cifrább is.
2016. júl. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Missi_Key ***** válasza:
48%
vagy asztrálutaztál.
2016. júl. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem tobbszor volt ilyen, de kettőre emlekszem most igy hirtelen. Mindketto elalvas elott volt, nagyon vert a szivem es nagyon rossz volt!


1) Nem birtam egyaltalan megmozdulni, csak neztem magam ele es minden osszemosodva ment elottem. Vekony, vastag vonalkak stb. Nem is tudom megmagyarazni. Ugy hallottam mintha be lett volna dugulva a fulem. Olyan volt mintha viz alol neztem volna felfele. A mélyvíz az egyik legnagyobb félelmem, lehet ezert. Szerintem ez volt a hallucinacio resze.


2) Nem olyan reg volt, Fekudtem az agyban es ismet nem tudtam mozdulni. Aztan hirtelen mintha ilyen tűk alltak volna ki a falbol, vagy nem is tudom. Vagy mintha ilyen szuros gyemantok. De nagyon szurtak. Amennyire el tudtam forditani a szemem, mindenhol ilyen volt es egyre csak novekedett es jobban szurt. Nagyon rossz volt.

2016. júl. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!