Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Konkrét személy bevonzásában...

Konkrét személy bevonzásában tapasztalat valakinek?

Figyelt kérdés

2016. szept. 3. 22:37
1 2
 1/12 anonim válasza:
90%

egyszer álmodoztam a metrón h az akkori szerelmemre gondoltam:

direkt balra fordultam és arról álmodoztam h jobbra van és direkt nem néztrm oda, amíg ábrándoztam.

aztán mikor befejeztem jobbra fordultam és ki volt ott? hát ő.

10 éve történt de még ma se hiszem el...:aD

2016. szept. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Nem lehet bevonzani senkit és semmit. Amit az első írt, az véletlen egybeesés.
2016. szept. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
13%
25 éves férfi vagyok, a feleségemmel 20 éve házasok vagyunk. Ha hiszed, ha nem még régen a padlásunkon találtam egy ezotériával foglalkozó könyvet. Kézzel írott. Le van írva benne hogy lehet szerelmi kötést csinálni. 5 évesen megtetszett az egyik lány az óvodában. Kértem istentől hogy tudjak olvasni és megadta. Amint megtanított isten olvasni, elolvastam hogy csinálhatok szerelmi kötést, és azonnal véghez is vittem. Másnap összeházasodtunk és még aznap született egy gyerekünk. Ha szeretnéd neked is csinálhatok szerelmi kötést 15.000 forint, de csak akkor fog működni ha igazán hiszel benne.
2016. szept. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem kötelezö kommentet irni.
2016. szept. 5. 07:47
 5/12 anonim válasza:
79%
Én az angyalokhoz fordultam segítségért. Anno nagyon megtetszett valaki és kértem az angyaloktól, hogy keltsem fel az érdeklődését és hívjon el egy randira. Egy hét sem telt el és már meg is volt az első randink. Ez 4 évvel ezelőtt volt, azóta is együtt vagyunk. Azóta hiszek az angyalmágiában.
2016. szept. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Didiiayer válasza:
59%
Nem elég vizualizálni azt a konkrét személyt meg hasonlók, hanem tenned is kell érte.
2016. szept. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Atyaúristen, ti a mikulásban meg a húsvéti nyusziban is hisztek?
2016. szept. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

Én gyerekkorom óta technika rajongó vagyok,konkrétan rádiótechnika.

Ott megtapasztaltam hogy mennyire kiszámítható és bizonyítható az áramkör működése.

Csak megfelelő gyakorlat és tudás kell hozzá.

Tehát alapvetően materialista tudatban éltem,és élek.

Viszont ezzel párhuzamosan az ellenkezőjét tapasztaltam olyan gyakorisággal,hogy teljesen komolyan kellett egy idő után vennem azt a tényt hogy bizonyos személyek bevonzása kizárt hogy a véletlen egybeesése folytán alakul.

Ezek heti,-néha napi szinten működnek nálam.

Egyik ilyen esetem olyan nagy jelentőségű,és akkora értékkel bírt a számomra,hogy noha sok éve történt még ma se tudok felocsúdni a történtekből.

Konkrétan egy személyre gondoltam sűrűn,akivel évtizede találkoztam, távol volt,semmi oka nem volt hogy felém járjon,és egyszer megszólalt a csengő:Ő állt a kapuban.

Telefonszámomat nem tudta,tehát előzetesen nem is tudott volna értesíteni.

Ja,és a csengő évek óta csak akkor volt bekapcsolva,és ráadásul soha nem voltam otthon délelőtt, csak ezen a napon.

Egy olyan ritka műszaki eszközt adott ajándékba,amire régóta vágytam,és csak neki volt ilyen.

Akkor keztem komolyabban meginogni a materialista szemléletemben.

Ilyenek,hogy pl.volt munkatársam jár az eszembe és a boltban szembejön velem,stb,ilyenek olyan sűrűn fordulnak elő hogy már meg se lepődök.

2016. szept. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó :)
2016. szept. 10. 21:04
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nemrégiben megtetszett egy férfi. Ugy láttam talán en is neki, de nem igazán közeledett. En napokig csak ra gondoltam, akarva akaratlanul is. Szinte mar elhittem, hogy egyutt vagyunk. Egyik barátnőmmel beultunk valahova délután, vsak mi voltunk a helyen. Ezzel a pasival évente csak párszor találkoztam, egy városban lakunk de mindig elkerültuk egymást. Es aznap állandóan az járt a fejemben, hogy o is ott lesz :) Es mi történt? Egy haverjával pont arra a helyre ült be ahol en a barátnőmmel voltam, ők jöttek másodikként. Végülis beszélgettünk, hulyultunk, de nem volt semmi es azóta sem keresett, bár kicsit megingott a hitem es lehet, hogy azert nem megy most... De akkor komolyan annyira benne voltam a történetben, hogy 6 nap alatt ott termett előttem.


Szóval működik, de annyira kell hinni es annyi érzelmet társítani hozza, mintha valóság lenne. Amikor mar jobban elhiszed amit akarsz, mint amit magad elott latsz a valóságban. Nekem ilyen ritkán tud előfordulni sajnos, hogy ennyire hiszek, de ha osszejon, szo szerint csodák történnek! Működik, senkinek ne higyj, aki az ellenkezőjét állítja! Sok sikert! :)

2016. szept. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!