Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Próbáljuk meg újra vagy...

Próbáljuk meg újra vagy próbáljam meg elengedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Volt egy kapcsolatom,ami egy hónapja ért véget.7 hónapig voltunk együtt.A fiú 6 hónapig tepert értem,a kapcsolatunk előtt legjobb barátokként tekintettünk egymásra. Eleinte nem akartam beáldozni a barátságunkat,de a végén azt véltem felfedezni,hogy tetszik és egyre többet gondolkodtam rajta,hogy milyenek lennénk együtt stb. Tehát összejöttünk,ja és a fiú osztálytársam.Az első 5 hónap nagyon jó volt,bár akkor is voltak kisebb-nagyobb kaliberű vitáink,de gondoltam melyik kapcsolatban nincsenek.Egy idő után viszont a fiú elkezdett flegmulni,nagyon "nem törődöm" stílusban bedzélt velem.Mindig megkérdeztem hogy mi a baja,csináltaü valamit meg ilyeneket,de mindig azt válaszolta hogy semmi és utána már nem lehetett vele normálisam beszélgetni,mert csak annyit válaszolgatott hogy "jojo" vagy "jaja". Majd elkezdett féltékenykedni,holott semmi okot nem adtam rá.Nem találkozgattam/beszélgettem idegen fiúkkal,nem jártam el bulizni vagy akármi ilyen. Viszont ufye nyilván vannak fiúbarátaim is és ez rohadtul idegesítette.Ha megtudts hogy beszélgetek egy fiúbarátommal akkor megint beflegmult vagy hasonló.Emiatt még többször veszekedtünk.Sokszor mondtam neki,hogy csak azt kérem,hogy egy picit változtasson ezen a két "szokásán" de soha nem tette.Volt egy nagyobb vedzekedésünk,mondtam hogy nem érzem jól magam,már nem ugyanaz ez az egész és erre nem mondott semmit. Majd rá pár napra találkoztunk és vége lett. Viszont mikor visszajöttünk suliba a srác teljesen más volt.Életvidám volt,tök jófej volt stb.Rosszul éreztem magam,rengeteget gondoltam rá,hogy talán még időt kellett volna ennek az egésznek adni.Egyik napról a másikra lett megint jobb a kapcsolatunk,és egyik nap bejelentette hogy ő még mindig szeret.Akkor gondolkodási időt kértem,ami kicsit elhúzódott.Nagyon elgondolkododtam rajta.Viszont mostanság megint nemtörődöm és mikor kértem,hogy beszéljünk akkor is ilyen flegma választ kaptam.

Nem tudom,hogy megéri-e újra kezdeni.Félek hogy ugyanaz lesz.Szerintetek megér még egy próbát vagy hagyjuk..?



2016. okt. 30. 12:58
 1/3 A kérdező kommentje:
16 éves lány vagyok.
2016. okt. 30. 12:59
 2/3 Thomas Sz. válasza:
Szerintem nem éri meg foglalkozni vele, ha így viselkedik veled.
2016. okt. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Engedd el
2016. nov. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!