Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Asztralis utazas, hogyan es...

Asztralis utazas, hogyan es milyen erzes? Valaki akinek sikerult kerem irja le egesz pontosan

Figyelt kérdés
Tobbszor probalkoztam, de ez szerintem inkabb kepzelges volt : ugy ereztem teljesen a testembe van a lelkem, hallottam a korulottem levo zajokat

2016. dec. 24. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
24%
Nemtom miért nem tudtad kiverni .
2016. dec. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
18%
Kisfaludynak írj, majd ő segít.
2016. dec. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
így karácsonykor sincs bennetek semmi szeretet, se együttérzés látom :)
2016. dec. 24. 23:26
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

nincs bennük, mert a Karácsony a fogyasztók ünnepe lett, nem a szereteté,


nekem még nem sikerült, beszélgettem már olyanokkal akiknek volt, vannak facebook csoportok is, ott érdemes érdeklődni, követni őket


de tudatos álmom már volt, az is nagyon jó amúgy

2016. dec. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elkepzeled h hintazol a testedben, es amikor kellokeppen ellazulsz ebben a vízióban, kiugrasz a hintából. Hopp kint is vagy ès utánna azt csinálsz amit csak akarsz, már nem vonatkoznak rád a törvènyek :D
2016. dec. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Eléggé normálisan válaszoltam asszem, úgyhogy nem értelek. Ha Kisfaludy neked nem jó, akkor Sághy Enikőt ajánlom, vagy Villás Béla foglalkozik ilyennel.
2017. jan. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!