Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Asztrális-utazás közelelében...

Asztrális-utazás közelelében voltam? ( többi lent)

Figyelt kérdés

Meditációs zenét hallgattam (ami az agyat ügye "átállítja" alfa állapotba) és kb fél óra után, mintha megremegnék vagy nem is tudom leírni

És aki kilép a testéből onnan tudja hogy saját teste fölött lebeg vagy hogy? Valaki leírná az első élményét?



2016. dec. 25. 19:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Olyan érzés mintha lebegnél/zuhannál . A remegés más okból kifolyólag jöhetett létre . Honnan tudja hogy kilépett a testéből ? Látja magát pl feküdni s érzed is a kilépést a testedből . Olyan mintha felkelnél és körbejárnád a szobád , tehát látsz , hallasz csak a tested ( fizikai ) mozdulatlan . A remegés ahogy írtam más miatt lehetett a megváltozott agyhullámok miatt pl .
2016. dec. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És honnan lehet tudni, ha 'beindult' a folyamat? Amikor még nem léptem ki a testemből, csak elindult
2016. dec. 25. 20:13
 3/11 True Damage ***** válasza:
34%
HERbál
2016. dec. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
13%
Mondom úgy érzed mintha lebegni vagy zuhanni kezdenél
2016. dec. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja értem, és mennyi ideig tart a lebegés/zuhanás? Neked már sikerült?
2016. dec. 25. 20:33
 6/11 anonim ***** válasza:
13%
Sikerült igen és egyénfüggő valamint mekkora a jártasságod .
2016. dec. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
megjelenik majd lucifer fénycsóvákat fog feléd tartani és mondja hogy szopjad akkor majd tudod
2016. dec. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Am lényegében a 33%-osnak részben még igaza is van mert am eléggé veszélyes kilépni a testedből . Könnyű prédává válhatsz .
2016. dec. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
utolsó, ezt hogy érted?
2016. dec. 25. 22:57
 10/11 anonim ***** válasza:

minden éjszaka kilépsz az asztráltérbe. Ekkor alszol és nem emlékszel rá, mert

1. megvéd a lelkivezetőd, mert

a. megőrülhetsz attól amit ott látsz, tapasztalsz.

b. szétbarmolhatja az életed, ahogy azt a sok ostoba ezósnak és sátánistának megtette már.


mondták már hogy az asztrál tér nem lakatlan? Van ottan egy nagy lakat. amiatt lakatos.

Te épp gyermekded eszeddel kóborlsz míg a porhüvelyed haldokik. Minden pillanattal hatványozottan növekszik a rákos sejtek száma és az esélye hogy mire visszaérsz már lakásfoglalót találsz otthon. Nagyon kockázatos és sokan belehaltak. Dehát ez is egy formája az öngyilkosságnak nem? Egy hülyével kevesebb mit számít.


Írj rám és nagyon jó gyakorlati tanácsokat adok!

2016. dec. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!