Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Látta valaki a Titok c....

Látta valaki a Titok c. filmet vagy olvasta vmelyik könyvet? Próbáltátok, tényleg működik?

Figyelt kérdés
Olyasmi ez mint vmi mágia, elképzeljük és úgy lesz?
2016. dec. 31. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
igen,én elképzeltem hogy 22es és úgy is lett
2016. dec. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Olyasmi ez mint vmi mágia, elképzeljük és úgy lesz?"


Egyik kollégám nagyon jól ismeri ezeket a dolgokat, én is olvastam ezekről nem egy cikket, és valóba működnek ezek a dolgok, de a bibi ebbe az hogy nem úgy ahogyan azt te gondold.


Ha nem nézted még meg a filmet akkor alaposan nézd eg ha kell háromszor, mert hiába figyelsz a filmre, hiába érted, többször is át kell nézned ahhoz hogy igazán megmaradjon benned a lényeg, hogy tényleg tudd hogyan is működik ez. Leginkább a vonzás törvénye az amit igazán meg kell értened ahhoz hogy eltudd érni azt amit szeretnél. És ez nem csak úgy működik hogy erősen gondolsz rá, bele is kell élned magad a dolgokba, rendesen úgy is kell viselkedned.


Egyrészt nem szabad egyszerre annyi mindent elgondolni.

Másrészt most ne azt gondold hogy nyerd meg a lottót.


Mondok egy példát. Tegyük fel hogy te gazdag akarsz lenni. Ha ezt akarod először is bele kell élned magad napi többször hogy milyen lenne az életed ha te az lennél, miket csinálnál, és szinte bele kell élned ebbe magad. Meg ugye itt is azzal teszel érte ha egy idő után annyira belevésed ezt az agyadba hogy el is kezdesz úgy viselkedni, és mindent megteszel azért hogy te gazdag legyél, sorba teszel olyan lépéseket amik végett egy lépéssel közelebb kerülhetsz a gazdagság felé. Csak itt arra is kell figyelni hogy ne gondolj semmi negatívumra pl arra hogy mi lenne ha mégsem sikerül, mert azt is betudod vonzani a rosszat hogy nem sikerül.


Ezt így nehéz elmagyarázni, de javaslom hogy sokat foglalkozz ezzel mert ezek tényleg valós dolgok. Az erős túlzás hogy ez egy komoly mágia. Nem erről szól ez.


De mielőtt bármit is csinálsz nagy lelkes indulattal, el kell keserítselek hogy ez nem így megy hogy folyamatosan erre gondolsz. Bele is kell élned magad, úgy is kell viselkedned, olyan dolgokat is kell tenned. A legfontosabb hogy erősen kell koncentrálnod erre, és nem szabad feladnod!


Én nálam működött ez a dolog.

2016. dec. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2017. jan. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Így van, ahogy a 2-es válaszoló is írja, nagyon nagy HIT kell ehhez. Azt pedig bizonyos esetekben igen nehéz elérni, de gyakorlással fejleszthető! Épp ezért megéri gyakorolni, érdemes egy kis dologgal indítani, amit nem olyan nehéz elhinned, hogy megkaphatsz. Akármi aprósággal:)
2017. jan. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Át kell élni azt az érzést, azt a boldogságot, amit akkor érezel majd, ha tényleg megtörténik veled.

Én sok mindent vonzottam be, egészen apróságoktól nagy dolgokig, nagy sikerekig.

Érdemes gyakorolni. Én időről időre előveszem a könyvet és újra nekifutok, főleg, ha rosszabb időszaknak szeretnék véget vetni. Ami számomra nehéz, hogy folyamatosan megtartani ezt a pozitivitást.

2017. jan. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Èn egyszerűen rávetítem a világra, hogy minden jóból bősègesen ad nekem. Ezèrt boldogságot ès hálát èrzek. Működik mert bősègesen jönnek a jó dolgok. Egyre több ès több.
2017. jan. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A kvantum fizika igazolja, hogy a hondolatod kihatassal van a teged korul vevo kornyezetedre, de nem olyan szinten hogy ha gondolsz egy nyeremenyre megkapod hanem csak kis reszecskek szinten. Elkepzelheted magad akarmilyen gazdagnak, ha nem dolgozol meg erte, vagy valaki nem hagy rad sok penzt nemleszel az.
2017. jan. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A helyzet az, hogy tèvedsz itt ott előző. kemèny megdolgozásnak számít ha a lottózóba veszek egy sorsjegyet ès 5-10.000-et nyerek vele? Mert ez heti rendszeressèggel előfordul. :) vagy, hogy mindíg a legjobbat kapom abból ami èppen szüksèges változás? De sikerült tudatosítanom, hogy csinálom. Megdöbbentő. Hívhatnánk ezt a tudatalatti hirtelen programozásának is. Azonban sántítani kezd ha a belső ès külső megfigyelès eredmènyèt összevetjük a tudatalattiról szőtt "hiteles" fogalmakkal. Mert ugye a tudatalattim nem tudhatja, hogy pestről elindul a vonat amin fent lesz egy csávó aki majd az ablak mellè űl ès számolgatni kezdi a pènzèt majd egy nagyobb fuvallat kiviszi az ablakon az egyik 10.000-est ès elöttem èr földet. Ez csak pèlda volt de a lènyeget tükrözi.
2017. jan. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akinek szokása ragaszkodni, annak bizony komoly erőfeszítès "bevonzani" bármit. Akik el tudnak engedni mindent, azok akármit be tudnak vonzani. Ez saját tapasztalat.
2017. jan. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!