Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Te milyen konkrét dolgot...

Te milyen konkrét dolgot vonzottál be a Titok gyakorlásával? És tettél-e valamit érte az álmodozáson kívűl?

Figyelt kérdés
2017. jan. 2. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
én egy pólót,de egyedi póló volt,akkor nem tudtam erről a bevonzásos dologról,csak aznap sokat álmodoztam hogy egy olyan pólóban vagyok,aztán mentem egy olyan boltba,ahol addig sosem voltam,és ott volt egy pont olyan póló,csak egy volt belőle,és megvettem
2017. jan. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rengeteg dolgot. De közben rávetítettem a világra, hogy megadja amikre vágyom. Öröm, szeretet ès hála èrzèsekkel, nem veszem èszre, hogy cselekszem. Egyszerűen èlvezek minden pillanatot, pedig csak azt használom ami minden öntudattal rendelkező èlőlèny. A kèpzeletet. Szabadon, logikától tapasztalatoktól, mások elkèpzelèseitől függetlenül.
2017. jan. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46
2017. jan. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egy munkát! :) Nagyon sok helyen voltam interjún és miután az áhított helyről kijöttem, én ott akkor abban a pillanatban leszögeztem, hogy januárban ott fogok kezdeni, engem fognak választani. Így is lett! :) Jövő héten kezdek! :)


22L

2017. jan. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

amit konkrétan azért csináltam, hogy bebizonyítsam magamnak, hogy van ilyen "közeg", ami lehetővé teszi a "titok" létezését, az a telekinézisben elért sikerem volt,


mit tettem érte, kutattam, és addig olvastam róla, hogy szinte semmi szkepticizmus nem volt bennem

2017. jan. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

meg lett az írásbeli nyelvvizsgám- és egy adott személy (jópasi) rámírt...

gondoltam ezekre a dolgokra, hogy menni fognak, elképzeltem...és bejött :)

"minden gondolat megelevenedik"

2017. jan. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!