Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mi a véleményetek a Titokról?...

Mi a véleményetek a Titokról? Konkrét személyt sikerült már bevonzanotok vele?

Figyelt kérdés
Én most néztem meg a filmet és felkeltette az érdeklődésem a könyvet még nem olvastam, de be fogom szerezni. Engem érdekelne, hogy akinek van sikerélménye azzal kapcsolatban, hogy bevonzott egy elérhetetlennek tűnő személyt az megosztaná velem a tapasztalatait. A volt barátomat szeretném bevonzani 7 évig voltunk együtt.
2017. jan. 7. 23:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Működik, de azért ez kemény dió.
2017. jan. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Ja frankon működik, tudat alatt is meg persze nem jo az se ha azt mondod hogy nehogy valami rossz történjen mert azzal is a rosszat vonzod csak gondolj bele hányan mondogatják a világon h csak háboru ne legyen meg terrorizmus meg ilyenek. Szoval ja működik
2017. jan. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Milyen titokról? Ha bevonzod mit csinálsz majd vele? LOL
2017. jan. 8. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Azèrt kell a vágyakat megèlned a kèpzeleted segítsègèvel, mert a szellem kèpekre reagál. Tehát te megèled a vágyad ez örömöt vált ki, ami a legfontosabb rèsze a vonzásnak. A boldogság èrzèse pedig az az állapot amiben egyre több energiád van.
2017. jan. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Lehet sokan hülyének fognak nézni, de nekem sikerült konkrét személyt bevonzani. Ráadásul az illető vadidegen volt számomra(egyik ismerősöm gyerekkori barátja - fb-n láttam). Elkezdett ugyanott dolgozni ahol én is és az ismerősöm is(gondolom ő hozta ide) aztán mi is összebarátkoztunk.


Szerintem volt kapcsolatot ne akarj visszaszerezni. Biztos meg volt az ok, hogy szétmentetek. Koncentrálj inkább a jövőre és zárd le a múltat. Az, hogy 7 évig együtt voltatok nem jelenti azt, hogy ez után is együtt kell lennetek.

2017. jan. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha elèg energiát tudsz vinni az èlmènybe, hogy újra együtt vagytok, ès örömteli várakozásba kezdesz, akkor sikerülni fog.
2017. jan. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Èn tárgyakkal kezdtem, először egy cipővel, aztá ruhákkal, aztán pènzel, aztán csajokkal, aztán egy konkrèt csajjal, utánna környezetváltozással.

Nagyon fontos az örömteli várakozás. Ez alatt azt èrtem, hogy elkèpzeled az egèsz èlmènyt amire vágysz, úgy, hogy örömöt ès lelkesedèst èrzel, ès várod. Biztosan tudod, hogy bekövetkezik. Èrzed a csontjaidban. Elkezdesz tenni èrte ebben az állapotban.

2017. jan. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A könyvet nem olvastam, filmet nem láttam, de már próbálkoztam a bevonzással.

Nekem az a tapasztalatom, hogy be lehet vonzani egy konkrét személyt. De csak a találkozás lehetőségét. Azt nem, hogy beléd szeressen, hogy veled legyen. Csak a sors lehetőséget ad arra, hogy találkozz vele.

Nekem volt, több ilyen is. Sokszor összefutottunk, olyan helyeken, ahol korábban soha (és azóta sem), mindig akárhova mentem, felbukkantak ott. De ennyi. Csodák nincsenek. Mondjuk van, akit megismertem, és önként menekültem a közeléből, annyira gáz volt :)

2017. jan. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is bevonzottam pár férfit az életembe. Konkrét személyt is. Nagyon kitartó voltam. Minden nap fordítottam arra időt, hogy "képzelegjek" meg legyen a boldogság érzése. És hopp, egyszer megkeresett. Írt egy sms-t. De ennek a kapcsolatomnak már vége.

Most egy másik férfi vonzásán ügyködök :3 Hátha sikerül!

Hiszek benne

2017. jan. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szélhámosság, parasztvakítás, placebo.

Ha nem teszel érte semmit, akkor nem fogod "bevonzani". Ha teszel érte, akkor "bevonzás" nélkül is sikerülhet. Ugyan olyan dolog ez mint a többi szélhámos ego tréning csak spirituális köntösbe van bújtatva. De igazából ebből az keresett jól aki kitalálta az egészet, és akinek a könyveit meg a dvd-it megvették.

2017. jan. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!