Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Asztrál utazás? Hogyan?

Asztrál utazás? Hogyan?

Figyelt kérdés

Szóval én 15 éves vagyok,és érdekel ez a téma de semmit se tudok róla.

Van jó pár kérdésem,és légyszi olyan válaszoljon aki már gyakorlott az ilyesmiben ha létezik.


Szóval ha kilépsz a testedből az úgy működik mintha aludnál és tényleg látod magadat.

Azt hallottam,hogy nm szabad tükörbe nézni de nálunk a ház tele van ablakokkal és én olyan kíváncsi vagyok biztos nem bírnám ki,hogy ne nézzek bele.Ha meglátom magamat lehet megijednék,de mivan ha saját magamat megérintem.

Én sok horror filmet nézek és ez befolyásolja az utazást mivan ha elképzelelek valami rosszat.

Más is beléphet a testedbe és olyankor mi lenne,vagy megszállhat-e valami.1 hónap alatt sikerül elérnem azt a szintet,hogy kilépjek a testemből,és azt hallottam ha megijedek egyből visszakerülök a testembe.Mivan,ha tegyük fel elszakad az ezüst szál vagy mi akkor az asztrál síkon maradsz, meghalsz de akkor tovább lépsz valamerre, pld a mennybe vagy mi van ilyenkor.És mi van ha alvás helyett asztrál utazól,akkor az idő hogy telik és pld ha megszólal az ébresztő felébredsz.Tudom sok hülye kérdés,de csak nagyon kíváncsi vagyok.



2017. febr. 13. 22:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nem tudod elszakítani a szálat. De más se nagyon.

Ellenben ha valakivel találkozol ott kint az megszivathat, nem kicsit.


amúgy egyáltalán nem hiszek neked, hogy egy hónap alatt sikerült elérned az AP-t.


foglalkozz a tudatos álommal.Olvass könyveket róla.

Azzal kezdődik minden.

2017. febr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez egy kérdés volt,hogy a hónap alatt el lehet e érni
2017. febr. 13. 23:00
 3/8 A kérdező kommentje:
És hogyan szivathat meg? És ,hogy lehet ilyen ellen védekezni esetleg visszatámadni?Melyik könyvet olvastam ki ?
2017. febr. 13. 23:02
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is jó kérdések. Megmutatják, mennyire nem értessz e témához, és pont ezek jók! Hülye kérdések, nagyon más kategória. E kérdésekkel nagy tudást nyerhetsz. Válaszolok majd, gépről.
2017. febr. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ;)
2017. febr. 14. 18:48
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nos sok módon gyakorolhatsz. Érezned kell asztrál testedet. Meditálj és nagy nyugalom közben, próbáld érezni saját energetikád, asztrál tested, ez után mozgathatod és nézetet is válthatsz idővel.


Kor nem számít.


"Szóval ha kilépsz a testedből az úgy működik mintha aludnál és tényleg látod magadat."

Alvás közben is nagyon emelkedett állapotban vagyunk, de nem "úgy működik".

Lényegtelen, mit csinálsz. Nincs semmiféle összefüggés akármivel. Nézz nyugodtan tükörbe. Ha megijedsz, visszarepülhetsz testedben, mert megint fizikális létezésformát választod, így tudatod elveszti asztrál tested.

Megérintheted magad, úgy sem fogod tudni "megérinteni". Asztrális síkon értelmezhetetlen megérinteni szó. Csak magadba mehetsz.

Horrorfilmek és minden, mi nem saját elméd, nem befolyásolhat. Ha téged negatívan érintenek horrorfilmek, ne nézz, de így sem úgy sem lesz számító hatása asztrál utazás közben.

Nem léphetnek be testedbe. Nagyon magas szinteken vagy testedhez kapcsolva, nem oly egyszerű ez. Nem asztráltested egyetlen kapcsolat közted és tested közt. Asztrál tested is fizikális elmédből fogod irányítani. Tudatalattidban lévő egód irányítja utazást is. Nem kell ettől félni.

Nem tud elszakadni, max nem fogod tudni nagyon irányítani, de ez automatikus lesz, mert fizikális létezésről indulsz. Megtanulni belépni asztrálba is nehéz lesz, nem hogy ott is tartani magad huzamosabb ideig. Ergó elméd eleinte automatikusan visszafog menni elején. Majd gyakorlás után tudsz ott maradni, és irányítani visszajövetelt. De addigra ez már könnyen fog menni. Most ne gondolkodj ilyeneken. .. És ahogy mondtam, ez nem így működik, nem csak egy "szál" van. Nem tudsz elszakadni magadtól.

Elmédtől függ, hogyan telik idő. Alvás közben is egy elég emelkedett állapotban vagyunk. Ha alvás közben asztrál utazunk, sokféle képen telhet idő, és e sebesség változhat is. Mi alakítjuk, de mivel emberek tudatalattiból léteznek, nem tudatos irányítás alapján fog telni, ha gyakorlatod van se. Keveredve lesz normális elme szinted, álombelivel, de általában kiindulási ponttól számít, szóval álombeli sebességhez közeli lesz.


Akárki megkereshet kérdésekkel.

2017. febr. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm még annyit akartam mivan ha 2 ember asztrál utazik egy szobában láthatják egymást?
2017. febr. 16. 12:51
 8/8 anonim ***** válasza:

nincs olyan hogy asztrál utazás

ap meg a testen kivüli élmény mind az elme szüleménye tehát tudatos álom

2017. márc. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!