Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Megnéztem a titok filmet. ...

Megnéztem a titok filmet. Tudnátok mesélni tapasztalatokat és hogy hogy kell használni?

Figyelt kérdés
2017. febr. 19. 20:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi a halálnak olyan népszerű? Basszus meg fogom nézni, mert egy csomó ilyen bugyuta kérdést láttam már, mintha valami Biblia lenne az a film.
2017. febr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Niki1121 válasza:
69%

Szia, én talán tudnék. Bár pár mondatban nem lesz könnyű dolgom... :-)

Szabad tudnom hány éves vagy? Ez azért nem mindegy mert ehhez meg kell érni. Én 38 éves lány vagyok. Már legalább 10 éve hogy olvastam a könyvet, láttam a filmet is.

Jut eszembe: olvasd el az eredeti könyvet is ( The Secret )

Azóta folyamatosan alkalmazom a titkot, de a tanulás, fejlődés, nem ért véget.

Persze ha komolyan gondolod, az eredményt, az - eleinte apró változásokat - akár már néhány hónap alatt tapasztalni fogod.

Az egyik legfontosabb amit tudnod kell, hogy azzá válsz, amire gondolsz.

Ez azt jelenti, hogy azok a gondolatok, ami TARTÓSAN uralják a napjaidat, idővel valósággá válnak. ( Ha ezek a gondolatok pozitívak, jó dolgok fognak történni, ha negatívak, akkor pedig rosszak. )

A titok lényege az állandó, uralkodó tudatállapotod jó irányba fordítása.

Tehát pl pár napig természetesen Te is lehetsz rosszabb hangulatban, stb, de hónapokig, vagy hetekig már ne, mert életed eseményei úgymond "át fognak hangolódni a rosszkedv= rossz dolgok frekvenciájára - hiszen Te majd is ebben a negatív energia állapotban vagy.

A titok alkalmazásával rájössz hogy véletlen nincs, csak vonzás van. És ebben soha nem szabad kételkedni, vagyis lehet persze, épp csak értelme nincs sok.

Ha azt mondod: "Áhh, ennek semmi értelme, nem is működik..!" - az univerzum erre is azt válaszolja mint bármi más mondatodra: " Kérésed parancs. " - és akkor nálad NEM is fog működni. De nem azért mert nem működik, hanem mert pont hogy ÍGY működik!!


Így hirtelen ennyi jutott az eszembe. Meg módjuk el is fáradtam a pötyögésbe. :-)

Mindenképp olvasd el a könyvet.

Ha komolyan alkalmazni akarod, akkor az elkövetkező években nagyon sokszor fog kelleni.

2017. febr. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Niki1121 válasza:
57%

Jut eszembe, Biblia. Ha nem vagy vallásos, a titkot természetesen akkor is alkalmazhatod, ez nem egy elvarázsolt valami, nem egy szekta, nem agymosás.

Viszont a hívő ember is éppúgy beépítheti az életébe, nem áll összetűzésben semmivel.


A titok az emberiség létezése óta fennálló állandó vonzás törvénye.

2017. febr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
38 eves lany?
2017. febr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
#1 Jol beszelsz ;)
2017. febr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%
38 eves lany ? vagy 38 eves no :D ?
2017. febr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ne figyelj rájuk Niki az unokám lehetnél.
2017. febr. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tapasztalatot arról, hogyan kell használni egy filmet?

Ha kívánod, mozigépész ismerősömnek továbbítom kérdésed.

2017. febr. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem bőven van már tapasztalatom, szívesen leírom, de csak privátban. Egyébként Niki leírta a lényeget.
2017. febr. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Vörös Sonja

Ha csak priviben írod meg, minket kizársz abból, hogy meggyőzz, nem segíted elő tanulásunk!

A pletyka és a tudás osztódással mélyül, a te tudásod is nagyobb lesz, ha többekkel osztod meg!

Aki megfosztja másokat a tanulástól, a megismeréstől, azon az Univerzum bosszút áll!

2017. febr. 23. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!