Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Van valakinek tapasztalata az...

Van valakinek tapasztalata az agykontrollal kapcsolatban? (Villámolvasás stb. )

Figyelt kérdés
Egy ideje szemeztem a témával, mivel sosem voltam egy minta tanló, utólag kiderült az adhd ( hiperaktivitás, figyelemzavar) az oka. Azonban viszonylag fiatalon ezért nem szándékozom leírni magam. Így jutottam el több alternatív módszerig. Olvastam Domján László agykontrolljáról. Szeretném, hogy ha valakinek van tapasztalata, netán sikerült nagy munkával megtanulnia, tanulni, összpontosítani , akkor ossza meg ha publikus.

2017. febr. 24. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__agykontroll__845582..


Szerintem az agykontroll egy fajta hipnózis ha az áldozat nem figyel rá nem egyezik bele nem fog hatni rajta, de van egy módszer ha érdekel írj privátba.

2017. febr. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is keresgéltem de igazán nem találtam semmit

állítólag a tudattalan folyamatosan gyülyti az infókat a gond a fontos infók címzésével és előhívásával van erre lehet használni a memóriafogast és Britanniában szoktak rendezni memória világbajnokságot is erre módszerre alapozva voltaképpen az őrült gondolkodásmódot fel lehet használni tanulásra is

youtubon megtalálod az átprogramozom az agyam három részes sorozatot

2017. febr. 25. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen azt a műsort pont a múlthéten láttam youtube-on. Annyit a témában azóta előrehaladtam, hogy edzeni kell az agyat, de még mindig sok a kérdés.. S nagy az általánosság.
2017. márc. 2. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!