Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Nektek milyen érzés volt a...

Nektek milyen érzés volt a tudatos álom?

Figyelt kérdés
a tudatos álom tényleg olyan mint a valódi élet vagyis ugy éli meg az álmodó? mindent ilyen részleteséggel mint a valóságban ? nektek milyen volt az első tuatos álmodásotok? esetleg valami történet evvel a témával kapcsolatban mindent szivesen meghallgatok :D a válaszokat előre is köszönöm

2017. márc. 5. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Nem, az álmodó tudatánál van tehát tisztában van azzal hogy álmodik és irányítani tudja az eseményeket. Nekem még nem volt sajnos.
2017. márc. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Nekem nem tetszet. Kb 1 hét alatt tanultan meg (tudom, nagyon gyorsan) és 3 nap alatt meguntam. Ez nem elég mert nem tudtam ki pihenni sem magamat...
2017. márc. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%

egyszer sikerült úgy tudatosan álmodnom, hogy irányítottam is. amúgy nincs ezég erőm.elég fárasztó, de brutál jó volt, mert vandalíroztam, erőszakoltam és vertem. :D


sokszor vannak rémálmaim és tudom, hogy álmodok, mivel eléggé szürreális események zajlanak olyankor, de nem tudom őket módosítani, néha le vannak a végtagjaim blokkolva. ilyenkor felébresztem magam. (nagyokat pislogok)


nem tudom, hogy másik is így vannak-e ezzel, de én nem tudok álmomban olvasni és amikor ez tudatosul bennem, akkor sem tudok mit tenni.


amikor sikerült irányítanom az álmomat, elalvás előtt rengeteget gondolkodtam és folyamatosan éber voltam. hagytam magam kifárasztani és bár nem emlékeztem az elalvásomra, tudtam a feladatom és maradtam a gondolkodásnál, majd szépen irányíthattam. bár vot bennem egy kis para, hogy nem álmodom és a sitten leszek másnap, de valahogy mégis tudtam, hogy ez az én fantáziám, mert túl gyengyék voltak az áldozataim :D

2017. márc. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nem igazán. Ha tudatosan álmodsz, tudod hogy álmodsz így nem figyelsz annyi mindenre. Inkább kicsit szürreális az egész, hogy következmények nélkül, szabadon csinálhatsz bármit. Nekem mikor először tudatosan álmodtam, már akkor is egy tipikus álomvilágot képzeltem magamnak. Nem volt olyan részletes mint a való élet, nem voltak annyira aprólékosak a dolgok. Másnap mikor felébredtem hihetetlenül jó dolognak találtam. Nálam nem ismétlődött meg valami gyakran, nem tudatosan csináltam. Ha nagyon, nagyon kipihent voltam akkor talán előfordult. Mostanában, hogy stresszesebbek a hétköznapjaim, már sokszor álmodni sem álmodok, vagy csak nem emlékszem rá.
2017. márc. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sok évvel ezelőtt volt egy-két hetes időszak, amikor többször előfordult velem. Érdekes volt és nagyszerű. Különös volt találkozni azzal, hogy bár elvileg bármit megtehettem volna, de mégsem tettem meg semmi extrát. Lekorlátozott a saját személyiségem.

Addig sem és azóta sem fordult elő, csak a rengetegszer újraálmodott eseményeknél tudom, hogy már megtörtént, és szinte már unom.

Hetente 1-2x el tudnám képzelni, de már fáradt vagyok akarni a tudatos álmokat.

2017. márc. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Régebben, mikor még nem volt munkám, szabad életet éltem, nem kellett hajnalban felkelnem, akkor gyakran volt.Most már nincs, mivel nálam mindig akkor jött elő, mikor hajnali első spontán ébredés után még visszafeküdtem aludni.

A tudatos álom nagyon hasonlít a valósághoz(mint általában az álmok), de nálam a tudatos álmok mindíg nagyon tisztán kivehető, nagyon aprólékosan megfigyelhető részletekkel látszottak.Szó szerint tudatos, hiszen nagyon is a tudatában voltam minden apró részletnek, amit csak láttam az álmomban, nagyon kiélesedett a látásom, megfigyelő képességem.Általában ez volt az, amiből rájöttem hogy álmodok és akkor már elkezdtem kisérletezgetni, irányítani, ami sikerült is.

Vagy épp valami furcsa dolog történt az álomban és ebből jöttem rá, álmodok.

2017. márc. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem sajnos akkor van tudatos álmom, amikor akarom... Kitalálok valamit és félig elalszom. :(
2017. márc. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Eddig háromszor volt olyan, hogy rájöttem, álmodok. Egyszer azonnal fel is ébredtem, egyszer nagyon gyorsan véget ért az álom, mert fixáltam a tekintetemet az izgatottságtól. Harmadszorra már tovább tartott, és valamiért elkezdtem repülni (sosem volt vágyam a repülés, tériszonyos is vagyok, de tudatos álomban spontán ez volt az első dolog, amit ki akartam próbálni), majd leszálltam a Balatonra, és hamarosan véget is ért az álom.
2017. márc. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!