Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Sikerült bevonzanom találkozás...

Sikerült bevonzanom találkozásokat, de hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Tetszik valaki. Régen alig láttam, most amióta jobban tetszik, elkezdtem vonzani. Azóta minden nap látom. De most hogyan tovább? Képzeljem el, hogy odajön hozzám, vagy mit csináljak?


26/N


2017. márc. 11. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
ahhoz, hogy a vonzás törvénye valóban működjön, cselekedni is kell, nem csak "gondolatokkal bevonzani a dolgokat" - szólítsd meg valamilyen ürüggyel... aztán majd meglátod lesz-e belőle valami, de kapcsolatot bevonzani nem épp ideális dolog, nem biztos, hogy ő is ugyanazt szeretné amit te... másra használd ezt a "tudást" :)
2017. márc. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem kapcsolatot akarok bevonzani. Írtam is, hogy találkozásokkal kezdtem, pont azert mert a kapcsolathoz kell mindkettőnk akarata, es hat mire eljutunk odáig, nem is biztos, hogy akarnánk :) Szóval lehetőséget akarok arra, hogy megismerkedjunk. Nem tudom, hogy csinaljam.
2017. márc. 11. 17:22
 3/8 anonim ***** válasza:
:) ha azt írom, mondj hálát, hogy alkalmat kapsz a megismerkedéshez lehet hülyének nézel.. de elég ennyi... és hidd el megkapod majd azt az alkalmat.. nem kell konkrét alkalmat elképzelni, majd ott fönt eldöntik mi azaz alkalom.. :)
2017. márc. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem dehogy, a hála hozzátartozik ezt tudom :) De valahogy ez most nem jutott eszembe. Es múltidőben adják halat, mintha mar megtörtént volna? Vagy jele időben ugy ahogy írtad? Hogy köszönöm, hogy kapok esélyt az ismerkedésre.
2017. márc. 11. 20:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha valamit nem tudsz folytatni, dőreség belekezdeni!

Ne tőlünk kérdezzed, hogy kell csinálni, aniről azt sem tudod, mit akarsz.

2017. márc. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom mit akarok, pontosan tudom. Megismerni őt, mert tetszik. Aztán meglátjuk mi lesz belole. Lépésenként kell haladni ugye... Az első lépés bejött, mert elkezdtem mindenhol őt látni. De most mar szeretnek beszelni is vele. Ezt ugyanúgy kellene bevonzanom...
2017. márc. 11. 21:40
 7/8 anonim ***** válasza:
múlt időben, mintha már meg is kaptad volna ;) - de ne felejtsd, lehet ha megkapod az alkalmat neked kell majd cselekedned... :) Sok szerencsét! :)
2017. márc. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 thoomas26 ***** válasza:
Természetesen nem elég elképzelni, tenni is kell érte, de hogy pontosan mit is és hogyan, az már a körülményektől függ. Ha tényleg találkoznotok kell, akkor bizonyosan úgy alakul az élet, hogy fogtok is. Ha a körülményeket figyelembe véve (melyeket én nem ismerek ugye), úgy érzed, hogy ha akarod, van alkalom közelebb kerülni hozzá valamilyen módon, használd ki és meglátod, hogy mennyi létjogosultsága van e kapcsolatnak. Ha több próbálkozás ellenére is úgy érzed, mintha a sors nem akarná, hogy összejöjj vele, akkor szerintem nem érdemes próbálkozni. A sors annyira nagy tudatossággal rendelkezik, éreztetni fogja veled, meglátod, hogy van-e kettőtöknek dolga egymással. A közeledéshez pedig manapság több lehetőség kínálkozik, mint akár 30 éve; például a közösségi oldalakon is lehet próbálkozni valamivel, aminek hatására lépni fog, ha te is érdekled őt.
2017. márc. 12. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!