Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Hogy programozzam be magamba,...

Hogy programozzam be magamba, hogy eszembe jussanak az órán elhangzott tanulnivalók?

Figyelt kérdés
Szerintem az egész nap folyamán minden emlék megmarad, csak egy csomó elsüllyed a tudatalattiba. Mit tegyek, hogy a tanultak, amik elsüllyedtek, előjöjjenek? (így meg lehetne spórolni egy csomó időt, amit a tanulásra használunk)

2017. márc. 12. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Tanulás nélkül sajnos nem fog menni, hiába szeretnéd.
2017. márc. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy odafigyelsz az órán!

Ha nem figyelsz, az anyag kerestülesik az agyadnak nevezett szitán!

2017. márc. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mindig figyelek órán, csak azt szeretném, ha minden megragadna, és könnyen elő tudnám hívni...
2017. márc. 12. 20:15
 4/8 anonim válasza:
Én pont úgy tudom megjegyezni ha nem annyira figyelek... Tudod ha valamire túlzottan rákoncentrálsz pont hogy később elfelejted. Van egy olyan viszonylag új tanulási módszer, hogy miközben alszol felolvassák az anyagot.
2017. márc. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
A kisgyerekek azèrt tanulnak gyorsan ès azèrt ragad meg minden amit tanulnak, mert kíváncsiak. Amire azt mondod nem èrdekel, azt elolvashatod ezerszer is ès fel is mondhatod magadnak, de èvekkel kèsöbb, lehet már napokkal kèsöbb nem fogsz rá emlèkezni. Ilyen egyszerű. Kitűzöd a cèlod ès komolyan elkezded akarni. Ha ez sikerül, szellemileg a megvalósítás fog elkezdődni. A szüksèges összetevők begyűjtèse stb. Kíváncsiság. Ez a titok.
2017. márc. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Van rá egy módszer amennyiben szoktál agykontrolozni (alfázni ) abban az esetben létezik a 3 ujjas teknika (link az alfához https://www.youtube.com/watch?v=-gDclEtUe_g&index=4&list=PLj.. )
2017. márc. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Villám olvasásról még nem hallottál?
2017. máj. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hallottam róla, de nem igazán tudom, hogy tudnám elsajátítani. Segítenél, ha esetleg van tapasztalatod?
2017. máj. 21. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!