Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A vonzás törvénye sikerült...

A vonzás törvénye sikerült valakinek? Egy bizonyos személy bevonzása?

Figyelt kérdés
Van egy férfi akit szeretek és senki nem tud elbizonytalanitani azzal hogy "ebben ne higyj,stb" mert akkor csakis...jobban fogok hinni. Csak érdekelne kinek milyen tapasztalatai vannak ,be e tudtak vonzani egy bizonyos férfit ?

2017. ápr. 26. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Ha te nem vonzod, akkor se sem vonzod. Nem ilyenekre kell alkalmazni a vonzás törvényét.
2017. ápr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Fizess neki es ugy sikerulni fog.
2017. ápr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 thoomas26 ***** válasza:
75%

Ha nagyon tetszik neked egy férfi, akkor akármiben is hiszel, kicsi az esély rá, hogy a személyes vonzalom nélkül ő is így érezzen irántad. Csak úgy, találomra, saját kényünk-kedvünk szerint nem sok eséllyel lehet bevonzani valakit, ha mégis, az már a célszemély akaratán kívül történik, ami nem ajánlott mód.

Ha nagyon erősen gondolsz valakire és kívánod hogy együtt lehessetek, esetleg az esélyét teremtheted meg a gondolataiddal annak, hogy valamikor találkozzatok. Viszont ott már a személyes vonzerőd az egyetlen fegyvered. (A pénzt most hagyjuk, az már egy más tészta.)

2017. ápr. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sikerült 2x is.
2017. ápr. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
sohasem.
2017. ápr. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%

Hosszú mondatok után/amiket kitöröltem/

Csak egy:nem kell ilyet tenned Sosem.

2017. ápr. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem tetszel egy pasinak,nincs az a hanyatfekve képzelgek technika,amivel magadra bírod ugrasztani.

Ez van.

Próbálj meg inkább jó csaj lenni (főleg agyilag,de a küllem is sokat számít) és talán menni fog.

2017. ápr. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A kinézetemmel nincs baj.
2017. ápr. 29. 22:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Azzal, hogy állandóan rá gondoltam, éjjel nappal, es azt képzeltem es éreztem hogy egyutt vagyunk, annyit elértem, hogy onnantól minden nap láttuk egymást a kocsiból. Addig kb 1 évig nem. De nem tudom hogyan tovabb
2017. ápr. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 MR.X. ***** válasza:
100%
8 évet vártam egy nőre...azt hittem soha a ku*va életben nem lesz nála semmi esélyem mert nagyon bomba nő, Én meg saját magam nem mondanám egy matyóhímzésnek! 8 év várás után lefeküdtem vele...olyan jól ment, hogy 2 éve együtt vagyunk! LÉTEZIK A VONZÁS TÖRVÉNYE!!! ÉS SZERETJÜK EGYMÁST!!!
2017. okt. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!