Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Mire jó a bevonzás és mit...

Mire jó a bevonzás és mit lehet vele bevonzani és hogyan kell bevonzani?

Figyelt kérdés

2017. máj. 31. 20:24
 1/10 anonim válasza:
13%
Sehogy, ez nem működik.
2017. máj. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
15%
Semmire mivel csak egy nagy humbugról beszélünk.
2017. máj. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Naponta vizualizáld ellazult állapotban, amit el akarsz érni, pl. gazdagság.
2017. máj. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

Arra, hogy elérd azt, amit szeretnél.

Bármit szinte, de vannak szabályok.

A módszerek ezer féle módon le vannak írva, de persze mindenkié egyéni szinten működik, ezért leld meg a sajátod.

2017. máj. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
Fogj egy hatalmas mágnest, ha szerencséd van bevonzasz egy úthengert.
2017. jún. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és az utolsó válaszoló jót röhögtem xD
2017. jún. 1. 07:29
 7/10 anonim ***** válasza:
17%

Helló!


Szerintem okkult, értelmetlen, babona. Valami vagy megtörténik, vagy nem. Függetlenül attól, hogy szeretném-e, gondolok-e rá, voodoo varázslatokat hajtok-e végre érte-ellene.

üdv.

2017. jún. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
26%

Nem érdemes rátenni az életünket, sem a bizalmunkat, erőfeszítéseinket. Vannak, akik ennek hiszik, hogyha sikerült valami, de...


"Ne tévelyegjetek szeretett atyámfiai! Minden jó adomány és tökéletes ajándék felülről való, és a világosságok Atyjától száll alá, akinél nincs változás, vagy változásnak árnyéka."


Egyszerű, kérjük Istentől és köszönjük meg, ha kapunk valami jót! a nehézségek idején kérjünk erőt és bölcsességet, de ne a bevonzással próbálkozzunk...


Hát adhat nekünk olyan személyes kapcsolatot és szeretetet a "bevonzás", mint a szerető Isten?

Á... össze sem mérhető.

2017. jún. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
kedves utolsó sokan Isten segitségét kérik de nm mindig jön be :) de én már nm próbálkozom ezzel,mert rájöttem a utóbbi pár hétben aminek megkell történnie az megtörténik eggyszer és azt is,hogy ha rossz történt nevess eggyet rajta ne rágodj rajta túl sokat légy opimista és törekedj arra,hogy többet ne történyen meg :) többet nem fogok ilyenekhez fordulni bevonzás meg ilyenek nincs miért :)
2017. jún. 11. 15:30
 10/10 anonim ***** válasza:

"Naponta vizualizáld ellazult állapotban, amit el akarsz érni, pl. gazdagság."

Szerintem inkább "vizualizálj" magadnak egy ötletet, amire felépíthetsz egy sikeres vállalkozást. Így lehetsz gazdag.

2017. júl. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!