Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Agykontrollos KONKRÉT tapaszta...

Agykontrollos KONKRÉT tapasztalatokat várok! Nektek milyen változások lettek életetekben?

Figyelt kérdés
Azok, akiknek bevált, kérlek írjatok tapasztalatokat! Konkrét tapasztalatokra gondoltam, nem egyre, hanem sokra! Aki csak egyet képes írni vagy egyet sem, annak nem is használt, legfeljebb csak annyiban, hogy pozitívan gondolkozik. De azt számtalan más módszerrel el lehet érni. Kíváncsi vagyok, mire jutottatok!
2010. máj. 21. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
9%
visszahatottam a kontrollálómra, így neki sokkal rosszabb lett az élete, amíg nekem maradt ugyan olyan :P
2010. máj. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egy ismerős, akivel együtt jártunk tanfolyamra, ő már a sokadikra járt, harmincvalahányéves nő, azt mondta, hogy megnövesztette a melleit.

illetve nekem egyszer kétszer sikerült beazonosítanom ismeretlen ember betegségét az órán. mikor a gyógyítást tanultuk, a képzeletbeli laborban, ha tudod miről beszélek...

de abbahagytam, sajnos nincs hozzá elég türelmem, pedig most is nagyon érdekelne.

próbáltam még nagyon régen ilyen alfa géppel vagy mivel tanulni is, de nem jött össze, ugyanolyan 'tudatlan' maradtam.

de teljes mértékben hiszek benne, csak sok kitartás és gyakorlás kell hozzá.

azok persze állandó sikerélmények, hogy visszamész a múltba, és megtalálod elveszett tárgyaidat. vagy visszaemlékszel egy elfelejtett szitura pontosan.

2010. máj. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem legjobban eddig az emberi kapcsolatok terén vált be. Segített felismerni, hogy milyen vagyok valójában, rájöttem hogy nem akarhatok másra hasonlítani, és egycsapásra megjelentek az igaz barátok, hatalmas baráti társaság, sok nevetés,bandázás, hirtelen én lettem a fiúk kedvence, szinte válogathattam, hogy kivel járjak. Ugyanakkor senkit sem használtam ki, így se, hanem kialakult egy kép arról, milyen az ideális férfi számomra. A legnagyobb öröm, hogy rátaláltam, és utólag visszagondolva, a találkozásunk előtti 1 évben szinte minden azért történt, hogy olyan élethelyzetbe kerüljek, hogy mindenképp egymásra találjunk. És ez nem is agykontroll, hanem a pozitív életszemlélet, és a vonzás hatalma.
2010. máj. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
alfa gép......aham......
2010. máj. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!