Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Alvás paralízis lett volna?

Alvás paralízis lett volna?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem és becsuktam a szemem. Egy idő után éreztem hogy elkezdtem zuhanni és a szív verésem is felgyorsult. Aztán semmi... Kizökkentem és már sokszor próbáltam de csak eddig tudok eljutni. Ezután jött volna az alvás paralízis? És akkor már tudtam volna csinálni asztrál projekcót és tudatos álmot is? Hogyan lépjek túl ezen a szakaszon?

2017. júl. 18. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem.


Az már eleve alvásparalízis volt. Magyarul, ha megpróbáltál volna mozdulni, nem sikerült volna, mert az agyad már lebénította a tested vázizmait, készülvén az álmodásra. A zuhanás érzet tipikus. Egyébként pedig nem kell ráizgulni, ha még néhány másodpercig vártál volna, akkor tudatos álmod lett volna, amit, ha már egyszer eljutottál idáig, érdemes kipróbálni. Nekem minden nap van tudatos álmom, pedig nem is gyakoroltam. Teljesen egy adottság. Jó megfigyelő vagyok, álmomban is visszatükröződik, ezért tudatra ébredek. Ha valóban ezt akarod csinálni, játsz kicsiben. Gyakorold a tudatra ébredés, és majd csak aztán aludj el tudatosan.


A szakaszon való túllépéshez pedig mást nem tudok javasolni, minthogy ne parázz rá. Többen halnak meg végelgyengülésben, mint alvásparalízisben. Alvásparalízist még nemtudatos álomnál is átélsz, csak nem figyelsz fel rá, és abszolúte nincs mitől tartani.

2017. júl. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Vérnyomás probléma lehet vagy vércukor szint csökkenése, emelkedése. Nos, még nincs meg az orvosim, hogy pontosan diagnózist állapítsak meg, de én ebben az irányzatban mennék el. Az alvás bénulás más

. Ne higgy az előttem lévő kontárnak!

2017. júl. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%
Kontár? 19 éve álmodok tudatosan.
2017. júl. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ki mondta neked, hogy ha alvásparalízised lenne, akkor tudnál "csinálni" tudatos álmot és asztrál projekciót?
2017. júl. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Gratulálunk kedves 19 éve tudatosan álmodó, nem is kételkedünk abban, hogy a tudatos álmodás lehetséges, de legalább olvass utána, hogy mi az az alvásparalízis, mert az égvilágon semmi köze nincs a tudatos álmodáshoz.
2017. júl. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Kontár már 19 éve álmodsz? 😨 Miért nem kelsz fel? Még a kómások is fel szoktak ébredni valamikor. Biztos fárasztó lehet. 😏 Az alvásparalízisnek annyi köze van a tudatos álomhoz, mint neked az atomfizikához.

[link]

Érdekes, hogy elég ritka állapot ez az alvásparalízis, de ebben a kategóriában szépen összegyűlölnek az abban szenvedők. Na szóval én nem értem, ha ez ennyire elterjedt Magyarországon miért nem mennek el kísérleti nyulnak, hogy előrébb vigyék a kutatásokat. 🤔 Nekem még nem volt pedig próbáltam a tudatos álmodást, sőt ez is olyan ritka volt nálam, hogy azt sem tudom igaz volt e. De biztos bennem van a hiba, hiszen itt mindenkinek volt már, sőt mi több. Lassan már sportot űznek belőle.

2017. júl. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Véletlenül sem kötekedésből írtam. Én csak meg szeretném magyarázni.


Amikor alvásparalízised van, a vázizmaidat az agyad lebénítja, ezzel is megakadályozva az álmodás során, hogy ne kapálózz, mikor olyan helyzet adódik. Ha nem izgulsz rá, hogy jaj, most nem tudok mozogni, hanem mondjuk becsukod a szemed (amikor alvásparalízised van), akkor könnyen lehet tudatos álmod, mivel a tudatosság megmarad.

2017. júl. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#7

He? Te nem sokat tudsz igaz? Nem kötekedsz csak nem értesz valamihez, de abban a tévhitben élsz, hogy mégis.

2017. júl. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#2 Ezt honnan vetted? Csak mert nekem kb egy évig egy-egy este előfordult, hogy alvásparalízisem, meg tudatos álmom volt, aztán kiderült, hogy baj van a vérnyomásommal, és amióta elkezdtem szedni rá gyógyszert egyszer sem volt semmi szokatlan alvás közben. Gondoltam, hogy ez lesz az összefüggés, de nem tudtam miért, ha esetleg tudod, megmagyarázod?
2017. júl. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9

Nos, egyszer volt egy fejsérülésem és a kórházban egy másik beteget kezeltek és neki is hasonló problémái voltak. Hónapokig voltam kórházban szóval, ha hallok valami hasonló tüneteket eszembe juttatja, amit hallottam. Nem értek az orvosláshoz vagy ilyesmi. :D

2017. júl. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!